Добредојдовте на ИЗВИЧНИК!
 
HomeБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Вашиот хит на денот

Go down 
АвторПорака
??????
ГостинВашиот хит на денот Empty
ПишувањеПредмет: Вашиот хит на денот   Вашиот хит на денот EmptyНед Фед 14, 2010 1:46 pm

ае кажете која песна денес си ја потпевнувате во себе
Вратете се на почетокот Go down
stefy ;)

stefy ;)

Број на мислења : 14
Поени : 21
Репутација : 7
Join date : 2010-02-11

Вашиот хит на денот Empty
ПишувањеПредмет: Re: Вашиот хит на денот   Вашиот хит на денот EmptyНед Фед 14, 2010 2:14 pm

Cry....od Rihanna... flower
Вратете се на почетокот Go down
ViciouS

ViciouS

Број на мислења : 202
Поени : 242
Репутација : 8
Join date : 2010-02-09
Age : 25
Местолокација : Дома пред чергата

Вашиот хит на денот Empty
ПишувањеПредмет: Re: Вашиот хит на денот   Вашиот хит на денот EmptyПон Фед 15, 2010 5:12 am

That's what you get од Paramore...
Цивкава песница, али ми се свиѓа...
Вратете се на почетокот Go down
http://www.nevermind205.blogspot.com
??????
ГостинВашиот хит на денот Empty
ПишувањеПредмет: Re: Вашиот хит на денот   Вашиот хит на денот EmptyПон Фед 15, 2010 6:47 am

JLS - Beat Again Razz
Вратете се на почетокот Go down
??????
ГостинВашиот хит на денот Empty
ПишувањеПредмет: Re: Вашиот хит на денот   Вашиот хит на денот EmptyПет Фед 19, 2010 7:44 am

Kiril Dzajkovski - Raise Up Your Hand ft. Ras Tweed & Esma Razz
Вратете се на почетокот Go down
ViciouS

ViciouS

Број на мислења : 202
Поени : 242
Репутација : 8
Join date : 2010-02-09
Age : 25
Местолокација : Дома пред чергата

Вашиот хит на денот Empty
ПишувањеПредмет: Re: Вашиот хит на денот   Вашиот хит на денот EmptyПет Фед 19, 2010 10:57 am

Денес оваа Стефи и Нини, ми ја увртеа во глава една од некоја типка Кеша.
Па цело време во глава ми се вртеше на тренинг.
Вратете се на почетокот Go down
http://www.nevermind205.blogspot.com
D-UP

D-UP

Број на мислења : 177
Поени : 221
Репутација : 14
Join date : 2010-02-08
Age : 25
Местолокација : Штип

Вашиот хит на денот Empty
ПишувањеПредмет: Re: Вашиот хит на денот   Вашиот хит на денот EmptyСаб Фед 20, 2010 2:26 am

Штип Хоп терапија со звук... cheers
Вратете се на почетокот Go down
??????
ГостинВашиот хит на денот Empty
ПишувањеПредмет: Re: Вашиот хит на денот   Вашиот хит на денот EmptyВто Фед 23, 2010 8:23 am

Eлена Ристевска - А можевме
Вратете се на почетокот Go down
ViciouS

ViciouS

Број на мислења : 202
Поени : 242
Репутација : 8
Join date : 2010-02-09
Age : 25
Местолокација : Дома пред чергата

Вашиот хит на денот Empty
ПишувањеПредмет: Re: Вашиот хит на денот   Вашиот хит на денот EmptyВто Фед 23, 2010 1:16 pm

Дип Парпл-Солдер оф фортун...
Вратете се на почетокот Go down
http://www.nevermind205.blogspot.com
sneska_vБрој на мислења : 7
Поени : 7
Репутација : 0
Join date : 2010-02-06

Вашиот хит на денот Empty
ПишувањеПредмет: Re: Вашиот хит на денот   Вашиот хит на денот EmptyЧет Фед 25, 2010 3:35 am

EDWARD MAYA-THIS IS MY LIFE
Вратете се на почетокот Go down
D-UP

D-UP

Број на мислења : 177
Поени : 221
Репутација : 14
Join date : 2010-02-08
Age : 25
Местолокација : Штип

Вашиот хит на денот Empty
ПишувањеПредмет: Re: Вашиот хит на денот   Вашиот хит на денот EmptyПет Фед 26, 2010 6:07 am

Штип Хоп - Збунети сенки
Вратете се на почетокот Go down
??????
ГостинВашиот хит на денот Empty
ПишувањеПредмет: Re: Вашиот хит на денот   Вашиот хит на денот EmptyПет Фед 26, 2010 8:00 am

Лака - Покушај Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
D-UP

D-UP

Број на мислења : 177
Поени : 221
Репутација : 14
Join date : 2010-02-08
Age : 25
Местолокација : Штип

Вашиот хит на денот Empty
ПишувањеПредмет: Re: Вашиот хит на денот   Вашиот хит на денот EmptyПет Фед 26, 2010 2:12 pm

Да Џака Накот - Го живеам животот од денес за утре.
Вратете се на почетокот Go down
ViciouS

ViciouS

Број на мислења : 202
Поени : 242
Репутација : 8
Join date : 2010-02-09
Age : 25
Местолокација : Дома пред чергата

Вашиот хит на денот Empty
ПишувањеПредмет: Re: Вашиот хит на денот   Вашиот хит на денот EmptyНед Фед 28, 2010 10:07 am

Sex Pistols-God save the Queen.
Класика во панкот.
А цело време си ја пеам:
God save the Grujo,
he ain't no human being...

Нема рима, али нема везе... king
Вратете се на почетокот Go down
http://www.nevermind205.blogspot.com
ThE DeViL

ThE DeViL

Број на мислења : 120
Поени : 193
Репутација : 6
Join date : 2010-02-10
Age : 26
Местолокација : HELL

Вашиот хит на денот Empty
ПишувањеПредмет: Re: Вашиот хит на денот   Вашиот хит на денот EmptyНед Фед 28, 2010 10:29 am

It's my life од Bon Jovi Вашиот хит на денот Icon_cool
Вратете се на почетокот Go down
http://ohridpcstores.webs.com
??????
ГостинВашиот хит на денот Empty
ПишувањеПредмет: Re: Вашиот хит на денот   Вашиот хит на денот EmptyНед Фед 28, 2010 10:32 am

љубави од жељко јоксимович
Вратете се на почетокот Go down
ViciouS

ViciouS

Број на мислења : 202
Поени : 242
Репутација : 8
Join date : 2010-02-09
Age : 25
Местолокација : Дома пред чергата

Вашиот хит на денот Empty
ПишувањеПредмет: Re: Вашиот хит на денот   Вашиот хит на денот EmptyПет Мар 05, 2010 11:47 am

Еј Мариче мор комшиче,
дај да ти га ставу,
моето шеширче,
еј на твојту главу...

Непознат автор. queen
Вратете се на почетокот Go down
http://www.nevermind205.blogspot.com
dimitar-

dimitar-

Број на мислења : 14
Поени : 33
Репутација : 3
Join date : 2010-03-31
Age : 26

Вашиот хит на денот Empty
ПишувањеПредмет: Re: Вашиот хит на денот   Вашиот хит на денот EmptyСре Мар 31, 2010 10:12 am

Busta Rhymes - Shorty affraid
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
Вашиот хит на денот Empty
ПишувањеПредмет: Re: Вашиот хит на денот   Вашиот хит на денот Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
Вашиот хит на денот
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
ИЗВИЧНИК! :: Забава :: Музика-
Отиди до: