ИЗВИЧНИК!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Добредојдовте на ИЗВИЧНИК!
 
HomeБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Однесување на форумов

Go down 
АвторПорака
ThE DeViL

ThE DeViL

Број на мислења : 120
Поени : 193
Репутација : 6
Join date : 2010-02-10
Age : 26
Местолокација : HELL

Однесување на форумов Empty
ПишувањеПредмет: Однесување на форумов   Однесување на форумов EmptyНед Фед 14, 2010 10:54 am

Треба да ги почитувате официјалните правила на форумот КЛИК.
Ве молам не постирајте оф-топици, кога отварате нова тема прво видете дали има таква, во спротивно ако има таква тема новата тема ќе биде избришана.
Исто така ве молам да нема караници кои се резултат на несогласување, таквите мислиња ќе бидат избришани.
ве молам прочитај те го со црвено означено болдираното задолжително.
have a nice day Однесување на форумов Icon_cheers
Заборавив да го напишам ова: [b]ОБАВЕЗНО ПИШУВАЈ ТЕ СО КИРИЛИЧНА ПОДДРШКА.да не се караме.
Вратете се на почетокот Go down
http://ohridpcstores.webs.com
 
Однесување на форумов
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
ИЗВИЧНИК! :: Информатичка технологија :: Компјутери-
Отиди до: