ИЗВИЧНИК!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Добредојдовте на ИЗВИЧНИК!
 
HomeБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Преку глава ми е од....

Go down 
АвторПорака
JasnaБрој на мислења : 28
Поени : 83
Репутација : 0
Join date : 2010-02-09

Преку глава ми е од.... Empty
ПишувањеПредмет: Преку глава ми е од....   Преку глава ми е од.... EmptyВто Фед 09, 2010 6:40 am

од све
Вратете се на почетокот Go down
вi[т]cн

вi[т]cн

Број на мислења : 15
Поени : 17
Репутација : 0
Join date : 2010-02-13
Age : 28
Местолокација : Skopje

Преку глава ми е од.... Empty
ПишувањеПредмет: Re: Преку глава ми е од....   Преку глава ми е од.... EmptyСаб Фед 13, 2010 8:38 am

од глупави луѓе, кои прават уште поглупави работи.
Вратете се на почетокот Go down
ViciouS

ViciouS

Број на мислења : 202
Поени : 242
Репутација : 8
Join date : 2010-02-09
Age : 25
Местолокација : Дома пред чергата

Преку глава ми е од.... Empty
ПишувањеПредмет: Re: Преку глава ми е од....   Преку глава ми е од.... EmptyНед Фед 14, 2010 5:54 am

Од шмизли кои мислат дека секое машко можат на прст да го вртат.
Епа бејјб, нејќе тоа така... afro
Вратете се на почетокот Go down
http://www.nevermind205.blogspot.com
??????
ГостинПреку глава ми е од.... Empty
ПишувањеПредмет: Re: Преку глава ми е од....   Преку глава ми е од.... EmptyНед Фед 14, 2010 6:17 am

од педери :@
Вратете се на почетокот Go down
ViciouS

ViciouS

Број на мислења : 202
Поени : 242
Репутација : 8
Join date : 2010-02-09
Age : 25
Местолокација : Дома пред чергата

Преку глава ми е од.... Empty
ПишувањеПредмет: Re: Преку глава ми е од....   Преку глава ми е од.... EmptyСре Фед 17, 2010 7:06 am

Од хомофоби. No
Вратете се на почетокот Go down
http://www.nevermind205.blogspot.com
ThE DeViL

ThE DeViL

Број на мислења : 120
Поени : 193
Репутација : 6
Join date : 2010-02-10
Age : 26
Местолокација : HELL

Преку глава ми е од.... Empty
ПишувањеПредмет: Re: Преку глава ми е од....   Преку глава ми е од.... EmptyПон Фед 22, 2010 12:33 pm

Преку глава ми е од секојдневно гледање на личности кои од најдобри другари стануваат најлоши непријатели.
Кога си најдобар другар со некого треба тоа карањето или да се изостави или да е краткотрајно.
Стефи, Еци или престанете да се карате и смирете се или пак не се карајте на форум(ова воедно важи и за мене и за R_E_DD_E_V_I_L).
Значи пријателот е поназначаен во животот од било кој роднина, зошто роднината е цел живот, а пријателот поминува.
Вратете се на почетокот Go down
http://ohridpcstores.webs.com
??????
ГостинПреку глава ми е од.... Empty
ПишувањеПредмет: Re: Преку глава ми е од....   Преку глава ми е од.... EmptyПон Фед 22, 2010 12:43 pm

vlat4e напиша:
Преку глава ми е од секојдневно гледање на личности кои од најдобри другари стануваат најлоши непријатели.
Кога си најдобар другар со некого треба тоа карањето или да се изостави или да е краткотрајно.
Стефи, Еци или престанете да се карате и смирете се или пак не се карајте на форум(ова воедно важи и за мене и за R_E_DD_E_V_I_L).
Значи пријателот е поназначаен во животот од било кој роднина, зошто роднината е цел живот, а пријателот поминува.
за ова пишаново те поштувам влат4е Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
ThE DeViL

ThE DeViL

Број на мислења : 120
Поени : 193
Репутација : 6
Join date : 2010-02-10
Age : 26
Местолокација : HELL

Преку глава ми е од.... Empty
ПишувањеПредмет: Re: Преку глава ми е од....   Преку глава ми е од.... EmptyПон Фед 22, 2010 12:49 pm

Juan напиша:
vlat4e напиша:
Преку глава ми е од секојдневно гледање на личности кои од најдобри другари стануваат најлоши непријатели.
Кога си најдобар другар со некого треба тоа карањето или да се изостави или да е краткотрајно.
Стефи, Еци или престанете да се карате и смирете се или пак не се карајте на форум(ова воедно важи и за мене и за R_E_DD_E_V_I_L).
Значи пријателот е поназначаен во животот од било кој роднина, зошто роднината е цел живот, а пријателот поминува.
за ова пишаново те поштувам влат4е Very Happy
тнх брооооооооо.
фала за респект
Вратете се на почетокот Go down
http://ohridpcstores.webs.com
ViciouS

ViciouS

Број на мислења : 202
Поени : 242
Репутација : 8
Join date : 2010-02-09
Age : 25
Местолокација : Дома пред чергата

Преку глава ми е од.... Empty
ПишувањеПредмет: Re: Преку глава ми е од....   Преку глава ми е од.... EmptyВто Фед 23, 2010 5:16 am

Преку глава ми е од лицемерие.
Вратете се на почетокот Go down
http://www.nevermind205.blogspot.com
D-UP

D-UP

Број на мислења : 177
Поени : 221
Репутација : 14
Join date : 2010-02-08
Age : 25
Местолокација : Штип

Преку глава ми е од.... Empty
ПишувањеПредмет: Re: Преку глава ми е од....   Преку глава ми е од.... EmptyВто Фед 23, 2010 5:41 am

преку глава ми е од главата
Вратете се на почетокот Go down
dimitar-

dimitar-

Број на мислења : 14
Поени : 33
Репутација : 3
Join date : 2010-03-31
Age : 26

Преку глава ми е од.... Empty
ПишувањеПредмет: Re: Преку глава ми е од....   Преку глава ми е од.... EmptyЧет Апр 01, 2010 11:08 am

од ШЕХЕРЕЗАД Exclamation
Вратете се на почетокот Go down
ma4eБрој на мислења : 10
Поени : -5
Репутација : -17
Join date : 2010-05-20

Преку глава ми е од.... Empty
ПишувањеПредмет: Re: Преку глава ми е од....   Преку глава ми е од.... EmptyЧет Мај 20, 2010 5:10 pm

пгм од дождов
Вратете се на почетокот Go down
goxymaxy

goxymaxy

Број на мислења : 7
Поени : 9
Репутација : 0
Join date : 2010-06-24
Age : 25
Местолокација : Кочани, Македонија

Преку глава ми е од.... Empty
ПишувањеПредмет: Re: Преку глава ми е од....   Преку глава ми е од.... EmptyЧет Јун 24, 2010 7:40 am

... глупави шмизли шо мора секој ден да се сликаат и секој ден да стават слики на фејсбук Neutral
Вратете се на почетокот Go down
http://www.footballarena.org
ViciouS

ViciouS

Број на мислења : 202
Поени : 242
Репутација : 8
Join date : 2010-02-09
Age : 25
Местолокација : Дома пред чергата

Преку глава ми е од.... Empty
ПишувањеПредмет: Re: Преку глава ми е од....   Преку глава ми е од.... EmptyЧет Jул 15, 2010 11:12 am

Исто!

Преку глава ми е од позери. Денес сум рапер, утре металец... задутре... играорец?
Вратете се на почетокот Go down
http://www.nevermind205.blogspot.com
Sponsored content
Преку глава ми е од.... Empty
ПишувањеПредмет: Re: Преку глава ми е од....   Преку глава ми е од.... Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
Преку глава ми е од....
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
ИЗВИЧНИК! :: Живот :: Разно-
Отиди до: