Добредојдовте на ИЗВИЧНИК!
 
HomeБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Како да го смените search engine-от

Go down 
АвторПорака
ThE DeViL

ThE DeViL

Број на мислења : 120
Поени : 193
Репутација : 6
Join date : 2010-02-10
Age : 26
Местолокација : HELL

Како да го смените search engine-от Empty
ПишувањеПредмет: Како да го смените search engine-от   Како да го смените search engine-от EmptyНед Фед 14, 2010 7:50 am

Едноставно само одете на http://www.shinysearch.com изберете си стил и напишете име во полето.
потоа одете во toold-options-main-во табот homepage пастирајте го кодот од сајтот и готово.(ова е за firefox корисниците).
пробај те интересно е. lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol!
Вратете се на почетокот Go down
http://ohridpcstores.webs.com
 
Како да го смените search engine-от
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
ИЗВИЧНИК! :: Информатичка технологија :: Интернет-
Отиди до: