ИЗВИЧНИК!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Добредојдовте на ИЗВИЧНИК!
 
HomeБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Промена на корисничко име(ник)

Go down 
АвторПорака
ВАЖНА
Администратор
Администратор
ВАЖНА

Број на мислења : 93
Поени : 205
Репутација : 40
Join date : 2010-02-06
Age : 30
Местолокација : Скопје

Промена на корисничко име(ник) Empty
ПишувањеПредмет: Промена на корисничко име(ник)   Промена на корисничко име(ник) EmptyНед Фед 14, 2010 3:22 am

Бидејќи има опција членовите сами да си ги менуваат никовите, ве молам овде да известувате ако си го смените никот, за да можат другите членови да ве препознаат Smile


Последната промена е направена од ВАЖНА на Пон Фед 15, 2010 5:11 am. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
http://izvicnik.tk
ThE DeViL

ThE DeViL

Број на мислења : 120
Поени : 193
Репутација : 6
Join date : 2010-02-10
Age : 26
Местолокација : HELL

Промена на корисничко име(ник) Empty
ПишувањеПредмет: Re: Промена на корисничко име(ник)   Промена на корисничко име(ник) EmptyНед Фед 14, 2010 3:23 am

епа јас сум vlad0 ама сега не сум владо туку сум vlat4e lol!
Вратете се на почетокот Go down
http://ohridpcstores.webs.com
ВАЖНА
Администратор
Администратор
ВАЖНА

Број на мислења : 93
Поени : 205
Репутација : 40
Join date : 2010-02-06
Age : 30
Местолокација : Скопје

Промена на корисничко име(ник) Empty
ПишувањеПредмет: Re: Промена на корисничко име(ник)   Промена на корисничко име(ник) EmptyНед Фед 14, 2010 3:25 am

Па така, Tiggy e ...Vicious...
vlad0 e vlat4e

Понатаму сами да известувате ако си промените ник Smile
Вратете се на почетокот Go down
http://izvicnik.tk
D-UP

D-UP

Број на мислења : 177
Поени : 221
Репутација : 14
Join date : 2010-02-08
Age : 25
Местолокација : Штип

Промена на корисничко име(ник) Empty
ПишувањеПредмет: Re: Промена на корисничко име(ник)   Промена на корисничко име(ник) EmptyСаб Фед 20, 2010 4:24 am

јас сум DDarko сега сум D-UP
Вратете се на почетокот Go down
??????
ГостинПромена на корисничко име(ник) Empty
ПишувањеПредмет: Re: Промена на корисничко име(ник)   Промена на корисничко име(ник) EmptyСаб Фед 20, 2010 7:51 am

епа несум повеќе романтикос сеа сум achilles
Вратете се на почетокот Go down
??????
ГостинПромена на корисничко име(ник) Empty
ПишувањеПредмет: Re: Промена на корисничко име(ник)   Промена на корисничко име(ник) EmptyПон Фед 22, 2010 9:07 am

си го променив никот од Achilles во Juan Twisted Evil
Вратете се на почетокот Go down
??????
ГостинПромена на корисничко име(ник) Empty
ПишувањеПредмет: Re: Промена на корисничко име(ник)   Промена на корисничко име(ник) EmptyВто Фед 23, 2010 8:22 am

епа ми здодеа името juan сеа сум Коко
Вратете се на почетокот Go down
ВАЖНА
Администратор
Администратор
ВАЖНА

Број на мислења : 93
Поени : 205
Репутација : 40
Join date : 2010-02-06
Age : 30
Местолокација : Скопје

Промена на корисничко име(ник) Empty
ПишувањеПредмет: Re: Промена на корисничко име(ник)   Промена на корисничко име(ник) EmptyВто Фед 23, 2010 8:50 am

Само менуваш никови Razz Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
http://izvicnik.tk
??????
ГостинПромена на корисничко име(ник) Empty
ПишувањеПредмет: Re: Промена на корисничко име(ник)   Промена на корисничко име(ник) EmptyВто Фед 23, 2010 8:53 am

ВАЖНА напиша:
Само менуваш никови Razz Very Happy
епа ми се може Wink
Вратете се на почетокот Go down
ViciouS

ViciouS

Број на мислења : 202
Поени : 242
Репутација : 8
Join date : 2010-02-09
Age : 25
Местолокација : Дома пред чергата

Промена на корисничко име(ник) Empty
ПишувањеПредмет: Re: Промена на корисничко име(ник)   Промена на корисничко име(ник) EmptyВто Фед 23, 2010 1:23 pm

Леле...овој сварно триста никови смени. Very Happy

Бтв. хејли си е вишс. rabbit
Вратете се на почетокот Go down
http://www.nevermind205.blogspot.com
ВАЖНА
Администратор
Администратор
ВАЖНА

Број на мислења : 93
Поени : 205
Репутација : 40
Join date : 2010-02-06
Age : 30
Местолокација : Скопје

Промена на корисничко име(ник) Empty
ПишувањеПредмет: Re: Промена на корисничко име(ник)   Промена на корисничко име(ник) EmptyСре Фед 24, 2010 5:45 am

...:: ХЕЈЛИ ::... напиша:
Леле...овој сварно триста никови смени. Very Happy

Бтв. хејли си е вишс. rabbit

...Vicious...
Вратете се на почетокот Go down
http://izvicnik.tk
ThE DeViL

ThE DeViL

Број на мислења : 120
Поени : 193
Репутација : 6
Join date : 2010-02-10
Age : 26
Местолокација : HELL

Промена на корисничко име(ник) Empty
ПишувањеПредмет: Re: Промена на корисничко име(ник)   Промена на корисничко име(ник) EmptyСре Фед 24, 2010 8:52 am

vlat4e-Th9 D@Rk L0Rd Промена на корисничко име(ник) Icon_twisted Промена на корисничко име(ник) Icon_smile
that's me humans
Вратете се на почетокот Go down
http://ohridpcstores.webs.com
??????
ГостинПромена на корисничко име(ник) Empty
ПишувањеПредмет: Re: Промена на корисничко име(ник)   Промена на корисничко име(ник) EmptyСаб Фед 27, 2010 7:13 am

несум повеќе коко сеа сум ромеооооооо Wink
Вратете се на почетокот Go down
ThE DeViL

ThE DeViL

Број на мислења : 120
Поени : 193
Репутација : 6
Join date : 2010-02-10
Age : 26
Местолокација : HELL

Промена на корисничко име(ник) Empty
ПишувањеПредмет: Re: Промена на корисничко име(ник)   Промена на корисничко име(ник) EmptyСаб Фед 27, 2010 10:14 am

Romeo напиша:
несум повеќе коко сеа сум ромеооооооо Wink

hey bro daj namali so menuvanjeto na nikot pls
Вратете се на почетокот Go down
http://ohridpcstores.webs.com
ThE DeViL

ThE DeViL

Број на мислења : 120
Поени : 193
Репутација : 6
Join date : 2010-02-10
Age : 26
Местолокација : HELL

Промена на корисничко име(ник) Empty
ПишувањеПредмет: Re: Промена на корисничко име(ник)   Промена на корисничко име(ник) EmptyНед Фед 28, 2010 11:18 am

Th9 D@Rk L0Rd-ThE DeViL
please enter in my lovely home the HELL Промена на корисничко име(ник) Icon_twisted Промена на корисничко име(ник) Icon_twisted Промена на корисничко име(ник) Icon_cool Промена на корисничко име(ник) Lol
Вратете се на почетокот Go down
http://ohridpcstores.webs.com
ViciouS

ViciouS

Број на мислења : 202
Поени : 242
Репутација : 8
Join date : 2010-02-09
Age : 25
Местолокација : Дома пред чергата

Промена на корисничко име(ник) Empty
ПишувањеПредмет: Re: Промена на корисничко име(ник)   Промена на корисничко име(ник) EmptyПет Мар 05, 2010 11:49 am

Ми се може па мењам.
И овоа е последен пат.

ViciouS e уствари Тигиии...
Вратете се на почетокот Go down
http://www.nevermind205.blogspot.com
ВАЖНА
Администратор
Администратор
ВАЖНА

Број на мислења : 93
Поени : 205
Репутација : 40
Join date : 2010-02-06
Age : 30
Местолокација : Скопје

Промена на корисничко име(ник) Empty
ПишувањеПредмет: Re: Промена на корисничко име(ник)   Промена на корисничко име(ник) EmptyПон Апр 19, 2010 1:19 pm

Од денес оневозможено е сами да си го менувате никот. Ќе контактирате администратор. Smile

_________________
Живеј го животот за денес, зашто вчера помина, а утре не се знае дали ќе дојде.
Вратете се на почетокот Go down
http://izvicnik.tk
Sponsored content
Промена на корисничко име(ник) Empty
ПишувањеПредмет: Re: Промена на корисничко име(ник)   Промена на корисничко име(ник) Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
Промена на корисничко име(ник)
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
ИЗВИЧНИК! :: За нас :: ИЗВИЧНИК-
Отиди до: