ИЗВИЧНИК!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Добредојдовте на ИЗВИЧНИК!
 
HomeБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Црн Хумор

Go down 
АвторПорака
ThE DeViL

ThE DeViL

Број на мислења : 120
Поени : 193
Репутација : 6
Join date : 2010-02-10
Age : 26
Местолокација : HELL

Црн Хумор Empty
ПишувањеПредмет: Црн Хумор   Црн Хумор EmptyНед Фед 14, 2010 3:14 am

Знаете ли дека мајкл џексон е жив?
Саша матич го видел на концерт од Тоше проески

епа ај да ве видам колкава смисла за црн хумор имате
Вратете се на почетокот Go down
http://ohridpcstores.webs.com
??????
ГостинЦрн Хумор Empty
ПишувањеПредмет: Re: Црн Хумор   Црн Хумор EmptyНед Фед 14, 2010 6:22 am

vlat4e напиша:
Знаете ли дека мајкл џексон е жив?
Саша матич го видел на концерт од Тоше проески

епа ај да ве видам колкава смисла за црн хумор имате
имам смисла за хумор ама ова Sad
Вратете се на почетокот Go down
ThE DeViL

ThE DeViL

Број на мислења : 120
Поени : 193
Репутација : 6
Join date : 2010-02-10
Age : 26
Местолокација : HELL

Црн Хумор Empty
ПишувањеПредмет: Re: Црн Хумор   Црн Хумор EmptyНед Фед 14, 2010 7:44 am

Romanticos напиша:
vlat4e напиша:
Знаете ли дека мајкл џексон е жив?
Саша матич го видел на концерт од Тоше проески

епа ај да ве видам колкава смисла за црн хумор имате
имам смисла за хумор ама ова Sad
абе романтичен за џабе не се вика црн хумор
што и вели слепиот татко на неговата хендилепирана ќерка на нејзината свадба?
стани моме да заиграш да те гледам весел јас. lol! lol! lol! lol! lol! lol! Laughing Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
http://ohridpcstores.webs.com
??????
ГостинЦрн Хумор Empty
ПишувањеПредмет: Re: Црн Хумор   Црн Хумор EmptyНед Фед 14, 2010 9:03 am

vlat4e напиша:
Romanticos напиша:
vlat4e напиша:
Знаете ли дека мајкл џексон е жив?
Саша матич го видел на концерт од Тоше проески

епа ај да ве видам колкава смисла за црн хумор имате
имам смисла за хумор ама ова Sad
абе романтичен за џабе не се вика црн хумор
што и вели слепиот татко на неговата хендилепирана ќерка на нејзината свадба?
стани моме да заиграш да те гледам весел јас. lol! lol! lol! lol! lol! lol! Laughing Very Happy
се што е во врска со тошка ми е жално
Вратете се на почетокот Go down
??????
ГостинЦрн Хумор Empty
ПишувањеПредмет: Re: Црн Хумор   Црн Хумор EmptyНед Фед 14, 2010 9:16 am

Мамо мамо ја убив баба!!! Аииииииии што си направил, па имаме уште пола од дедоти. lol!
Вратете се на почетокот Go down
ThE DeViL

ThE DeViL

Број на мислења : 120
Поени : 193
Репутација : 6
Join date : 2010-02-10
Age : 26
Местолокација : HELL

Црн Хумор Empty
ПишувањеПредмет: Re: Црн Хумор   Црн Хумор EmptyНед Фед 14, 2010 10:04 am

која е разликата помежу извидниците и евреите?
извидниците се враќаат од логор..

кога го убија цветко имаше среќа од 15 куршуми што го погодија само два беа смртоносни..

што е тоа полна плажа, а нигде жива душа?
цунами

бабата ги гледа умрените во весник и го прашува внукот: внучко кои се овие?
матуранти бабо матуранти
на тоа бабата?
знаеш синко и јас би сакала да те пречекам вака.. lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol!
ќе клам уште ама друг пат
Вратете се на почетокот Go down
http://ohridpcstores.webs.com
ViciouS

ViciouS

Број на мислења : 202
Поени : 242
Репутација : 8
Join date : 2010-02-09
Age : 25
Местолокација : Дома пред чергата

Црн Хумор Empty
ПишувањеПредмет: Re: Црн Хумор   Црн Хумор EmptyНед Фед 14, 2010 1:28 pm

Црн хумоор...
Не е баш за секого... pale

Да не го тупам...

Што е полошо од бебе во контејнер?
Едно бебе во два контињера. What a Face
Вратете се на почетокот Go down
http://www.nevermind205.blogspot.com
ThE DeViL

ThE DeViL

Број на мислења : 120
Поени : 193
Репутација : 6
Join date : 2010-02-10
Age : 26
Местолокација : HELL

Црн Хумор Empty
ПишувањеПредмет: Re: Црн Хумор   Црн Хумор EmptyПон Фед 15, 2010 5:42 am

...Vicious... напиша:
Црн хумоор...
Не е баш за секого... pale

Да не го тупам...

Што е полошо од бебе во контејнер?
Едно бебе во два контињера. What a Face
ама што е полошо и од едно бебе во два контињера?
два контињера во едно бебе lol!
Вратете се на почетокот Go down
http://ohridpcstores.webs.com
??????
ГостинЦрн Хумор Empty
ПишувањеПредмет: Re: Црн Хумор   Црн Хумор EmptyПон Фед 15, 2010 7:15 am

На Цветко му доаѓа комшијата на гости и уште од врата зачудено го прашува:
-Цветко бе што си го ставил бебето да спие на плакар?
-Абе коа паѓа од креветче не го слушам.
Вратете се на почетокот Go down
Ганер

Ганер

Број на мислења : 3
Поени : 5
Репутација : 0
Join date : 2010-03-31

Црн Хумор Empty
ПишувањеПредмет: Re: Црн Хумор   Црн Хумор EmptyСре Апр 07, 2010 7:06 am

Тато, тато! Купи ми рипка!
- Што ке ти е сине, имаш рак...
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
Црн Хумор Empty
ПишувањеПредмет: Re: Црн Хумор   Црн Хумор Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
Црн Хумор
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
ИЗВИЧНИК! :: Сеир, Хумор, Игри :: Хумор-
Отиди до: