ИЗВИЧНИК!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Добредојдовте на ИЗВИЧНИК!
 
HomeБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Портал

Go down 
АвторПорака
ВАЖНА
Администратор
Администратор
ВАЖНА

Број на мислења : 93
Поени : 205
Репутација : 40
Join date : 2010-02-06
Age : 30
Местолокација : Скопје

Портал Empty
ПишувањеПредмет: Портал   Портал EmptyСаб Фед 13, 2010 9:25 am

Направен е портал кој содржи содржини од форумов, накратко да видите што има ново. Па погледнете го Smile

До порталот ќе отидете така што ќе кликнете горе во менито на копчето Портал. Тоа се наоѓа веднаш до Форум и Календар Smile

Секакви пофалби, критики, прашања, предлози, коментари се добредојдени Smile


Последната промена е направена од ВАЖНА на Саб Фед 13, 2010 9:33 am. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
http://izvicnik.tk
??????
ГостинПортал Empty
ПишувањеПредмет: Re: Портал   Портал EmptyСаб Фед 13, 2010 9:31 am

like Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
ViciouS

ViciouS

Број на мислења : 202
Поени : 242
Репутација : 8
Join date : 2010-02-09
Age : 25
Местолокација : Дома пред чергата

Портал Empty
ПишувањеПредмет: Re: Портал   Портал EmptyСаб Фед 13, 2010 2:32 pm

Ма скроз кул е.
Супер.
Вратете се на почетокот Go down
http://www.nevermind205.blogspot.com
ace_boy

ace_boy

Број на мислења : 22
Поени : 36
Репутација : 12
Join date : 2010-02-10
Age : 26
Местолокација : Skopje

Портал Empty
ПишувањеПредмет: Re: Портал   Портал EmptyСре Фед 17, 2010 5:39 am

Top eeee Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
http://www.klik.forummk.com
MAKEDON1

MAKEDON1

Број на мислења : 14
Поени : 16
Репутација : 2
Join date : 2010-02-17
Age : 25
Местолокација : Скопје

Портал Empty
ПишувањеПредмет: Re: Портал   Портал EmptyСре Фед 17, 2010 1:01 pm

Супер cheers
Вратете се на почетокот Go down
ВАЖНА
Администратор
Администратор
ВАЖНА

Број на мислења : 93
Поени : 205
Репутација : 40
Join date : 2010-02-06
Age : 30
Местолокација : Скопје

Портал Empty
ПишувањеПредмет: Re: Портал   Портал EmptyВто Фед 23, 2010 5:27 am

Благодариме на пофалбите но порталот е повлечен поради планирано збогатување на содржините и подобрување. Не се секирајте, ќе биде пуштен наскоро Smile
Вратете се на почетокот Go down
http://izvicnik.tk
Sponsored content
Портал Empty
ПишувањеПредмет: Re: Портал   Портал Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
Портал
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
ИЗВИЧНИК! :: За нас :: ИЗВИЧНИК-
Отиди до: