ИЗВИЧНИК!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Добредојдовте на ИЗВИЧНИК!
 
HomeБарајРегистрирајте сеВлез

 

 најсекси ми е.......

Go down 
АвторПорака
вi[т]cн

вi[т]cн

Број на мислења : 15
Поени : 17
Репутација : 0
Join date : 2010-02-13
Age : 29
Местолокација : Skopje

најсекси ми е....... Empty
ПишувањеПредмет: најсекси ми е.......   најсекси ми е....... EmptyСаб Фед 13, 2010 8:54 am

најсекси ми е елегантно облечен маж,во сако кое убаво му стои, со убава кондура и кравата, блистава насмевка и мистериозен поглед.

летно време најсекси ми е онаа типична машка појава: во купаќи и ја тресе косата после искачање од вода.
Вратете се на почетокот Go down
ViciouS

ViciouS

Број на мислења : 202
Поени : 242
Репутација : 8
Join date : 2010-02-09
Age : 26
Местолокација : Дома пред чергата

најсекси ми е....... Empty
ПишувањеПредмет: Re: најсекси ми е.......   најсекси ми е....... EmptyНед Фед 14, 2010 4:44 am

Уф...уф...

Најсекси...Хм...

Најсекси ми е...некој згоден тип, со секси насмевка, со мускулче ваму-таму, со откопчана карирана кошула, фармерки кои му стојат како слеани и мартинки...
Најсекси ми е и дечко со гитара...
Најсекси ми е и крената коса...
И...цврсти убави раце, кога ќе те гунат да потонеш шо се вика. afro
Вратете се на почетокот Go down
http://www.nevermind205.blogspot.com
??????
Гостин



најсекси ми е....... Empty
ПишувањеПредмет: Re: најсекси ми е.......   најсекси ми е....... EmptyНед Фед 14, 2010 6:16 am

ако си направам некој добар филм се ми е секси послем тоа lol!
Вратете се на почетокот Go down
ViciouS

ViciouS

Број на мислења : 202
Поени : 242
Репутација : 8
Join date : 2010-02-09
Age : 26
Местолокација : Дома пред чергата

најсекси ми е....... Empty
ПишувањеПредмет: Re: најсекси ми е.......   најсекси ми е....... EmptyПет Фед 19, 2010 11:00 am

Хм...да си го дополнам списокот. Very Happy

Значи, убав кошаркар е ептен секси, со убаво тело и бајаѓи висок. rabbit
Вратете се на почетокот Go down
http://www.nevermind205.blogspot.com
D-UP

D-UP

Број на мислења : 177
Поени : 221
Репутација : 14
Join date : 2010-02-08
Age : 26
Местолокација : Штип

најсекси ми е....... Empty
ПишувањеПредмет: Re: најсекси ми е.......   најсекси ми е....... EmptyСаб Фед 20, 2010 2:29 am

нај секси ми е...

урбано облечена женска во војнички фармерки да исипие 7-8 пива и да игра хип хоп како онаа вчерааа Razz
Вратете се на почетокот Go down
whoim

whoim

Број на мислења : 28
Поени : 28
Репутација : 0
Join date : 2011-04-10
Местолокација : пред компјутер

најсекси ми е....... Empty
ПишувањеПредмет: Re: најсекси ми е.......   најсекси ми е....... EmptyНед Апр 10, 2011 12:53 pm

Maнекенките/маникените се најсекси и не се фалејте. Се шегувам Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Moskwitch

Moskwitch

Број на мислења : 5
Поени : 18
Репутација : 0
Join date : 2011-04-10

најсекси ми е....... Empty
ПишувањеПредмет: Re: најсекси ми е.......   најсекси ми е....... EmptyНед Апр 10, 2011 1:08 pm

Рокерка со стартки.Мераци Smile
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content




најсекси ми е....... Empty
ПишувањеПредмет: Re: најсекси ми е.......   најсекси ми е....... Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
најсекси ми е.......
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
ИЗВИЧНИК! :: Живот :: Мода-
Отиди до: