ИЗВИЧНИК!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Добредојдовте на ИЗВИЧНИК!
 
HomeБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Мрсни вицеви

Go down 
АвторПорака
ViciouS

ViciouS

Број на мислења : 202
Поени : 242
Репутација : 8
Join date : 2010-02-09
Age : 25
Местолокација : Дома пред чергата

Мрсни вицеви Empty
ПишувањеПредмет: Мрсни вицеви   Мрсни вицеви EmptyПет Фед 12, 2010 8:18 am

Пукајте ајде.
Без цензура. pig
Вратете се на почетокот Go down
http://www.nevermind205.blogspot.com
??????
ГостинМрсни вицеви Empty
ПишувањеПредмет: Re: Мрсни вицеви   Мрсни вицеви EmptyПет Фед 12, 2010 9:11 am

Послем луда ноќ, дечкото ја прашува девојката:
ајде сеа кажими колку си имала пред мене?
девојката налутена молчи. Послем 3 саати молк дечкото решава да прозбори:
па добро извини нетребаше да поставам таков прашање, лута ли си ми?
Досра бре уште бројам!!!

Како стенкаат англичанките при секс:
-Оh yes yes
A американките:
- yes baby yes baby!
А македонките:
- не кажувај на никој, на никој !!! lol!
Вратете се на почетокот Go down
ViciouS

ViciouS

Број на мислења : 202
Поени : 242
Репутација : 8
Join date : 2010-02-09
Age : 25
Местолокација : Дома пред чергата

Мрсни вицеви Empty
ПишувањеПредмет: Re: Мрсни вицеви   Мрсни вицеви EmptyПет Фед 12, 2010 11:22 am

љољљ...rabbit

Иде некоја сељанка во Белград и цела изненадена, високи згради ваму-таму...
Поминува под некоја зграда, и одозгора се гледа некоја женичка тресе чаршави после работата со мажот и. Наеднаш од послтелата паѓа кондом.
Сељанкава ја прашува:
-Шта је ово бре!?
-Ееее...то је кондом. Ми се ту тако јебемо.
И сељанкава на тоа:
-Еее...и ми се у село јебемо, ал кожицу не деремо. lol!
Вратете се на почетокот Go down
http://www.nevermind205.blogspot.com
??????
ГостинМрсни вицеви Empty
ПишувањеПредмет: Re: Мрсни вицеви   Мрсни вицеви EmptyСаб Фед 13, 2010 8:21 am

Трпе добил 3 кеца во еден ден и оди дома и му кажува на татко му.
И татко му вика добро бе по што доби 3 кеца и трпе му вика по македонски, математика и по вернонаука.
Епа ај кажими како го доби по македонски му вика татко му.
Трпе: наставничката ни даде задача да напишеме сите по една реченица и да ја прочитаме и
дарко напишал - ана го сака марко, иван пишал -ана го сака стефан, аце пишал- ана го сака лука...
Таткото: па таа ана курва бе!!!
Трпе:па и јас тоа и го кажав на наставничката.
Таткото: a како го доби по математика 1.
Трпе: епа наставничката вика 2+3 е 5 и на мене ми вика на мене колку е 3+2.
Таткото: па исти кур е.
Трпе:па и јас тоа и го кажав.
Таткото:a како го доби 1 по веронаука?
Трпе:наставничката кажуваше дека господ е насекаде во детската соба, во спалната, во кујната и јас ја прашав дали господ е и во подрумот на марко и она кажа да.
Таткото:e жими куров марко нема подрум.
Трпе: да де.

lol!
Вратете се на почетокот Go down
??????
ГостинМрсни вицеви Empty
ПишувањеПредмет: Re: Мрсни вицеви   Мрсни вицеви EmptyСаб Фед 13, 2010 8:39 am

Здраво љубави

Еве јас ти пишувам немој да по-
мислиш дека сум те заборавила. Сакам да по-
кажеш и ти интерес за мене. Овде сек-
ој ден е прекрасен. Средба со братучетка ти
Сањето ми е секојдневна работа. Со сестрати се ра-
скомотивме и долго разговаравме. По некогаш ра-
ботиме заедно. Пари има! Пи-
јачката тука е скапа. Одиме на излет кај реки-
чката која како што ја знаеш ти не е веќе истата. Сега гра-
нките се зелени. Овде луѓето се поголеми а особено мла-
дите ми изгледаат покрупни. Ку-
повната моќност е подобра. Нема купувач за мото-
рот твој, тешко да го дадеш тука се бараат помоќни.

П.С. Мили да не се збркаш читај преку еден ред
Твоја Сашка
Вратете се на почетокот Go down
??????
ГостинМрсни вицеви Empty
ПишувањеПредмет: Re: Мрсни вицеви   Мрсни вицеви EmptyСаб Фед 13, 2010 9:06 am

Влегува педер во месарница и на продавачот му вика да му
спакува 3 колбаси. И продавачот го прашува дали ги сака цели или да му ги исецка.
И педеров налутено му одговара мојов гз бе на флипер со житони ти личи. Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
sneska_vБрој на мислења : 7
Поени : 7
Репутација : 0
Join date : 2010-02-06

Мрсни вицеви Empty
ПишувањеПредмет: Re: Мрсни вицеви   Мрсни вицеви EmptyПон Мар 15, 2010 12:45 pm

odi pijanca na ribolov, slucajno go pratila nekoja ebana sreka faka zlatna ribka,
ribkava mu rekla:druze aj pusti me ke ti ispolnam edna zelba, i pijanicava prifanal,
zelbata mu bila koga ke moca da moca rakija, pocnal da moca i stvarno gleda rakija u p.m
si odi doma i na zena mu veli:zeno dve casi klavaj na masa i go izvadil penisot da ne recam kurov i natocil rakija,
utre denta pak na zena mu veli:zeno dve casi na masa, zena mu odma vadi toj toci i pijat po cela nok,
zenata go naucila veke redot koga i da se vrati maz i od rabota taa masite na casa gi klavala,
eden den se vraka mazot od rabota a na masava nema casii i veli: zeno kaj se casite
a zena mu mu veli e ovaa vecer ke pijam od sisetoooooooooo
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
Мрсни вицеви Empty
ПишувањеПредмет: Re: Мрсни вицеви   Мрсни вицеви Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
Мрсни вицеви
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
ИЗВИЧНИК! :: Сеир, Хумор, Игри :: Хумор-
Отиди до: