Добредојдовте на ИЗВИЧНИК!
 
HomeБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Што ке подарите за st. valentine?

Go down 
АвторПорака
??????
ГостинШто ке подарите за st. valentine? Empty
ПишувањеПредмет: Што ке подарите за st. valentine?   Што ке подарите за st. valentine? EmptyПет Фед 12, 2010 5:48 am

Ајде кажете што ке подарите баш ме интересира
Вратете се на почетокот Go down
ViciouS

ViciouS

Број на мислења : 202
Поени : 242
Репутација : 8
Join date : 2010-02-09
Age : 25
Местолокација : Дома пред чергата

Што ке подарите за st. valentine? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Што ке подарите за st. valentine?   Што ке подарите за st. valentine? EmptyПет Фед 12, 2010 8:11 am

Шипки.
Не славам Валентин.
Вратете се на почетокот Go down
http://www.nevermind205.blogspot.com
??????
ГостинШто ке подарите за st. valentine? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Што ке подарите за st. valentine?   Што ке подарите за st. valentine? EmptyПет Фед 12, 2010 8:53 am

немаш гајле си имаш план б св. трипун Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
D-UP

D-UP

Број на мислења : 177
Поени : 221
Репутација : 14
Join date : 2010-02-08
Age : 25
Местолокација : Штип

Што ке подарите за st. valentine? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Што ке подарите за st. valentine?   Што ке подарите за st. valentine? EmptyПет Фед 12, 2010 10:13 am

Далеку е од мене, па ќе подарам само љубов. Мислам дека ќе почуствува нешто. Very Happy А и искрено, немам храброст да и кажам. Embarassed
Вратете се на почетокот Go down
ViciouS

ViciouS

Број на мислења : 202
Поени : 242
Репутација : 8
Join date : 2010-02-09
Age : 25
Местолокација : Дома пред чергата

Што ке подарите за st. valentine? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Што ке подарите за st. valentine?   Што ке подарите за st. valentine? EmptyПет Фед 12, 2010 11:11 am

Даре пеер...
Главата горе (ова као политичката кампања на ВМРО коа ја имаа. rabbit )
Де па и ти па. Very Happy
Да знаеш дека си...па да кажам вака...а да не ме сватиш погрешно, убав, па тешко дали ќе ти одолее бе. bom
Вратете се на почетокот Go down
http://www.nevermind205.blogspot.com
??????
ГостинШто ке подарите за st. valentine? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Што ке подарите за st. valentine?   Што ке подарите за st. valentine? EmptyПет Фед 12, 2010 12:32 pm

DDarko напиша:
Далеку е од мене, па ќе подарам само љубов. Мислам дека ќе почуствува нешто. Very Happy А и искрено, немам храброст да и кажам. Embarassed
даре кажи и сега за валентајн дека ја сакаш, свиѓаш, и ако се срамиш да и кажеш земи напиши и нешто слатко да падне на колена секако и подари и некое плишано мече, ѓаволче и нека биде тоа црвено а ако добиеш корпа не се секирај корпа е за фраери
Вратете се на почетокот Go down
вi[т]cн

вi[т]cн

Број на мислења : 15
Поени : 17
Репутација : 0
Join date : 2010-02-13
Age : 28
Местолокација : Skopje

Што ке подарите за st. valentine? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Што ке подарите за st. valentine?   Што ке подарите за st. valentine? EmptyСаб Фед 13, 2010 8:43 am

слободна сум, така да ништо нема да подарам.
а којзнае, можно е мене да ми подарат. Smile
Вратете се на почетокот Go down
??????
ГостинШто ке подарите за st. valentine? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Што ке подарите за st. valentine?   Што ке подарите за st. valentine? EmptyСаб Фед 13, 2010 8:45 am

вi[т]cн напиша:
слободна сум, така да ништо нема да подарам.
а којзнае, можно е мене да ми подарат. Smile
па ок може од другар/ка ке добиеш нешто
Вратете се на почетокот Go down
Nightwish

Nightwish

Број на мислења : 33
Поени : 37
Репутација : 2
Join date : 2010-04-19
Age : 34
Местолокација : Tetovo

Што ке подарите за st. valentine? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Што ке подарите за st. valentine?   Што ке подарите за st. valentine? EmptyПон Апр 19, 2010 2:43 pm

rOmAnTiCaR напиша:
Ајде кажете што ке подарите баш ме интересира

Дао бих јој срце своје Smile хах... Моментално сум "FREE" Единствено што ми преостанува е да се начукам за С. Трифун Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
Што ке подарите за st. valentine? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Што ке подарите за st. valentine?   Што ке подарите за st. valentine? Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
Што ке подарите за st. valentine?
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
ИЗВИЧНИК! :: Живот :: Љубов-
Отиди до: