ИЗВИЧНИК!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Добредојдовте на ИЗВИЧНИК!
 
HomeБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Совети за типување

Go down 
АвторПорака
D-UP

D-UP

Број на мислења : 177
Поени : 221
Репутација : 14
Join date : 2010-02-08
Age : 25
Местолокација : Штип

Совети за типување Empty
ПишувањеПредмет: Совети за типување   Совети за типување EmptyПет Фед 12, 2010 4:50 am

Овде постирајте ги мислењата за типовите на утакмиците за наредните кола.
Вратете се на почетокот Go down
??????
ГостинСовети за типување Empty
ПишувањеПредмет: Re: Совети за типување   Совети за типување EmptyПет Фед 12, 2010 9:54 am

stoke city v manchester city 2
sporting gijon v valencia 2
santander v malaga 1
getafe v almeria 1
monaco v marseille x
lyon v lens 1
naval v sporting 2
Вратете се на почетокот Go down
 
Совети за типување
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
ИЗВИЧНИК! :: Спорт :: Фудбал-
Отиди до: