Добредојдовте на ИЗВИЧНИК!
 
HomeБарајРегистрирајте сеВлез

Share
 

 Што правите за да се смирите кога сте нервозни

Go down 
АвторПорака
??????
ГостинШто правите за да се смирите кога сте нервозни Empty
ПишувањеПредмет: Што правите за да се смирите кога сте нервозни   Што правите за да се смирите кога сте нервозни EmptyЧет Фед 11, 2010 2:23 pm

Јас палам 2-3 цигари и се смирувам.
P.S. пробајте проверено е Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
D-UP

D-UP

Број на мислења : 177
Поени : 221
Репутација : 14
Join date : 2010-02-08
Age : 24
Местолокација : Штип

Што правите за да се смирите кога сте нервозни Empty
ПишувањеПредмет: Re: Што правите за да се смирите кога сте нервозни   Што правите за да се смирите кога сте нервозни EmptyПет Фед 12, 2010 6:48 am

Romanticos напиша:
јас палам 2-3 цигари и се смирувам
P.S. пробајте проверено е Very Happy

Проверено е ама штетно е и за респираторните органи и за крвта и нервниот систем.

За нервозата пред се не се нервирајте, а ако се случи тогаш јадете црно чоколадо.
Вратете се на почетокот Go down
??????
ГостинШто правите за да се смирите кога сте нервозни Empty
ПишувањеПредмет: Re: Што правите за да се смирите кога сте нервозни   Што правите за да се смирите кога сте нервозни EmptyПет Фед 12, 2010 8:02 am

нееееееее и чоколадото е штетно полно е со калории немојте да јадете ке бидете како прасиња Very Happy Very Happy Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
ViciouS

ViciouS

Број на мислења : 202
Поени : 242
Репутација : 8
Join date : 2010-02-09
Age : 24
Местолокација : Дома пред чергата

Што правите за да се смирите кога сте нервозни Empty
ПишувањеПредмет: Re: Што правите за да се смирите кога сте нервозни   Што правите за да се смирите кога сте нервозни EmptyПет Фед 12, 2010 8:09 am

Грицкам нокти.
Лошо, знам...
Ама јбг, мора нешто да праам.
Вратете се на почетокот Go down
http://www.nevermind205.blogspot.com
D-UP

D-UP

Број на мислења : 177
Поени : 221
Репутација : 14
Join date : 2010-02-08
Age : 24
Местолокација : Штип

Што правите за да се смирите кога сте нервозни Empty
ПишувањеПредмет: Re: Што правите за да се смирите кога сте нервозни   Што правите за да се смирите кога сте нервозни EmptyПет Фед 12, 2010 10:18 am

Romanticos напиша:
нееееееее и чоколадото е штетно полно е со калории немојте да јадете ке бидете како прасиња Very Happy Very Happy Very Happy

Доволни се само две коцки, а потоа миење на забите, за да не избувне кариес. Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
??????
ГостинШто правите за да се смирите кога сте нервозни Empty
ПишувањеПредмет: Re: Што правите за да се смирите кога сте нервозни   Што правите за да се смирите кога сте нервозни EmptyПет Фед 12, 2010 12:25 pm

DDarko напиша:
Romanticos напиша:
нееееееее и чоколадото е штетно полно е со калории немојте да јадете ке бидете како прасиња Very Happy Very Happy Very Happy

Доволни се само две коцки, а потоа миење на забите, за да не избувне кариес. Very Happy
ахах сеа ме насмеа кога ке отвориш чоколадо неверувам дека ке и одолееш додека не ја изедеш цела
Вратете се на почетокот Go down
D-UP

D-UP

Број на мислења : 177
Поени : 221
Репутација : 14
Join date : 2010-02-08
Age : 24
Местолокација : Штип

Што правите за да се смирите кога сте нервозни Empty
ПишувањеПредмет: Re: Што правите за да се смирите кога сте нервозни   Што правите за да се смирите кога сте нервозни EmptyСаб Фед 13, 2010 1:32 am

Romanticos напиша:
DDarko напиша:
Romanticos напиша:
нееееееее и чоколадото е штетно полно е со калории немојте да јадете ке бидете како прасиња Very Happy Very Happy Very Happy

Доволни се само две коцки, а потоа миење на забите, за да не избувне кариес. Very Happy
ахах сеа ме насмеа кога ке отвориш чоколадо неверувам дека ке и одолееш додека не ја изедеш цела

За имам стрпение. Wink
А и да ја изедам, машко сум па многу на килограмите не размислувам. Very Happy
А и добро ми би дошло некое качено килце. Цела недела не одев на тренинг и само јадев и учев и сеа ем качив малку ем се нервирам.
Сакам чоколадооо. Sad
Вратете се на почетокот Go down
ВАЖНА
Администратор
Администратор
ВАЖНА

Број на мислења : 93
Поени : 205
Репутација : 40
Join date : 2010-02-06
Age : 29
Местолокација : Скопје

Што правите за да се смирите кога сте нервозни Empty
ПишувањеПредмет: Re: Што правите за да се смирите кога сте нервозни   Што правите за да се смирите кога сте нервозни EmptyНед Фед 14, 2010 1:52 am

Слушам музика Smile
Вратете се на почетокот Go down
http://izvicnik.tk
ThE DeViL

ThE DeViL

Број на мислења : 120
Поени : 193
Репутација : 6
Join date : 2010-02-10
Age : 25
Местолокација : HELL

Што правите за да се смирите кога сте нервозни Empty
ПишувањеПредмет: Re: Што правите за да се смирите кога сте нервозни   Што правите за да се смирите кога сте нервозни EmptyНед Фед 14, 2010 3:19 am

...Vicious... напиша:
Грицкам нокти.
Лошо, знам...
Ама јбг, мора нешто да праам.
и јас истото го правам.
дајте бре луѓе кажете некој лек против грицкање нокти
Вратете се на почетокот Go down
http://ohridpcstores.webs.com
ViciouS

ViciouS

Број на мислења : 202
Поени : 242
Репутација : 8
Join date : 2010-02-09
Age : 24
Местолокација : Дома пред чергата

Што правите за да се смирите кога сте нервозни Empty
ПишувањеПредмет: Re: Што правите за да се смирите кога сте нервозни   Што правите за да се смирите кога сте нервозни EmptyНед Фед 14, 2010 4:22 am

Знаеш како!?
Ќе се налакираш најубаво што можеш, со сите тие цинѕурии, па ќе ти биде жал да го олуштиш лакот.
Мене така ми успева.
Ама пошо ти си машко...
Налакирај се, ако не, со безбоен лак. pirat
Ова сериозно сваќај ме.
Вратете се на почетокот Go down
http://www.nevermind205.blogspot.com
Sponsored content
Што правите за да се смирите кога сте нервозни Empty
ПишувањеПредмет: Re: Што правите за да се смирите кога сте нервозни   Што правите за да се смирите кога сте нервозни Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
Што правите за да се смирите кога сте нервозни
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
ИЗВИЧНИК! :: Живот :: Разно-
Отиди до: