Добредојдовте на ИЗВИЧНИК!
 
HomeБарајРегистрирајте сеВлез

Share
 

 Што би промениле кај себеси и зашто

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2
АвторПорака
ViciouS

ViciouS

Број на мислења : 202
Поени : 242
Репутација : 8
Join date : 2010-02-09
Age : 24
Местолокација : Дома пред чергата

Што би промениле кај  себеси и зашто - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Што би промениле кај себеси и зашто   Што би промениле кај  себеси и зашто - Page 2 EmptyПет Фед 19, 2010 10:49 am

vlat4e напиша:
карактерот зошто многу сум груб по карактер.
би нацепил мускулна маса.
и би се ишишал зошто на був личам во глава lol! lol! lol!
Лажеш. Не си груб по карактер.
Suspect
Вратете се на почетокот Go down
http://www.nevermind205.blogspot.com
ThE DeViL

ThE DeViL

Број на мислења : 120
Поени : 193
Репутација : 6
Join date : 2010-02-10
Age : 25
Местолокација : HELL

Што би промениле кај  себеси и зашто - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Што би промениле кај себеси и зашто   Што би промениле кај  себеси и зашто - Page 2 EmptyСаб Фед 20, 2010 6:10 am

...Vicious... напиша:
vlat4e напиша:
карактерот зошто многу сум груб по карактер.
би нацепил мускулна маса.
и би се ишишал зошто на був личам во глава lol! lol! lol!
Лажеш. Не си груб по карактер.
Suspect
сум мајке ми ама не со сите Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
http://ohridpcstores.webs.com
D-UP

D-UP

Број на мислења : 177
Поени : 221
Репутација : 14
Join date : 2010-02-08
Age : 24
Местолокација : Штип

Што би промениле кај  себеси и зашто - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Што би промениле кај себеси и зашто   Што би промениле кај  себеси и зашто - Page 2 EmptyСаб Фед 20, 2010 6:47 am

vlat4e напиша:
...Vicious... напиша:
vlat4e напиша:
карактерот зошто многу сум груб по карактер.
би нацепил мускулна маса.
и би се ишишал зошто на був личам во глава lol! lol! lol!
Лажеш. Не си груб по карактер.
Suspect
сум мајке ми ама не со сите Very Happy

мислиш на онаа професорска фраза

ЗА ДОБРИТЕ СУМ ДОБАР НО ЗА ЛОШИТЕ ЛОШ... afro lol!
Вратете се на почетокот Go down
ViciouS

ViciouS

Број на мислења : 202
Поени : 242
Репутација : 8
Join date : 2010-02-09
Age : 24
Местолокација : Дома пред чергата

Што би промениле кај  себеси и зашто - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Што би промениле кај себеси и зашто   Што би промениле кај  себеси и зашто - Page 2 EmptyВто Фед 23, 2010 1:25 pm

Јазикот ми е побрз од паметот. За жал... silent
Вратете се на почетокот Go down
http://www.nevermind205.blogspot.com
Sponsored content
Што би промениле кај  себеси и зашто - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Што би промениле кај себеси и зашто   Што би промениле кај  себеси и зашто - Page 2 Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
Што би промениле кај себеси и зашто
Вратете се на почетокот 
Страна 2 of 2Отиди на страна : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
ИЗВИЧНИК! :: Живот :: Разно-
Отиди до: