Добредојдовте на ИЗВИЧНИК!
 
HomeБарајРегистрирајте сеВлез

Share
 

 Што би промениле кај себеси и зашто

Go down 
Отиди на страна : 1, 2  Next
АвторПорака
??????
ГостинШто би промениле кај себеси и зашто Empty
ПишувањеПредмет: Што би промениле кај себеси и зашто   Што би промениле кај себеси и зашто EmptyЧет Фед 11, 2010 2:13 pm

убавината би си ја сменил за могу многу пари
зашто веќе никој не поштува убавина сите по пари се улетале секако со исклучоци има некои не се матрејалисти ама за жал малкумина се такви Mad Mad Mad
Вратете се на почетокот Go down
D-UP

D-UP

Број на мислења : 177
Поени : 221
Репутација : 14
Join date : 2010-02-08
Age : 24
Местолокација : Штип

Што би промениле кај себеси и зашто Empty
ПишувањеПредмет: Re: Што би промениле кај себеси и зашто   Што би промениле кај себеси и зашто EmptyПет Фед 12, 2010 6:57 am

Начинот и времето на учење, затоа што оценките паднаа најноско што можат. Sad
Вратете се на почетокот Go down
??????
ГостинШто би промениле кај себеси и зашто Empty
ПишувањеПредмет: Re: Што би промениле кај себеси и зашто   Што би промениле кај себеси и зашто EmptyПет Фед 12, 2010 8:04 am

епа помалку седи на нет земи учи
Вратете се на почетокот Go down
ViciouS

ViciouS

Број на мислења : 202
Поени : 242
Репутација : 8
Join date : 2010-02-09
Age : 24
Местолокација : Дома пред чергата

Што би промениле кај себеси и зашто Empty
ПишувањеПредмет: Re: Што би промениле кај себеси и зашто   Што би промениле кај себеси и зашто EmptyПет Фед 12, 2010 8:08 am

Паа...ова горе-доле.

1. Градите. Аман бе, нека пораснат веќе, кој ќе ги чека. Evil or Very Mad
2. Косата. Сакам да ми биде црвена. Cool
3. Се сваќам лично. И тоа е баш безвезе.
Вратете се на почетокот Go down
http://www.nevermind205.blogspot.com
D-UP

D-UP

Број на мислења : 177
Поени : 221
Репутација : 14
Join date : 2010-02-08
Age : 24
Местолокација : Штип

Што би промениле кај себеси и зашто Empty
ПишувањеПредмет: Re: Што би промениле кај себеси и зашто   Што би промениле кај себеси и зашто EmptyПет Фед 12, 2010 10:19 am

Tiggy напиша:
Паа...ова горе-доле.

1. Градите. Аман бе, нека пораснат веќе, кој ќе ги чека. Evil or Very Mad
2. Косата. Сакам да ми биде црвена. Cool
3. Се сваќам лично. И тоа е баш безвезе.

Грешка си. Mad
Вратете се на почетокот Go down
ViciouS

ViciouS

Број на мислења : 202
Поени : 242
Репутација : 8
Join date : 2010-02-09
Age : 24
Местолокација : Дома пред чергата

Што би промениле кај себеси и зашто Empty
ПишувањеПредмет: Re: Што би промениле кај себеси и зашто   Што би промениле кај себеси и зашто EmptyПет Фед 12, 2010 11:05 am

DDarko напиша:
Tiggy напиша:
Паа...ова горе-доле.

1. Градите. Аман бе, нека пораснат веќе, кој ќе ги чека. Evil or Very Mad
2. Косата. Сакам да ми биде црвена. Cool
3. Се сваќам лично. И тоа е баш безвезе.

Грешка си. Mad
Шо сум грешка? What a Face
Де објани ми, не те контам... Suspect
Вратете се на почетокот Go down
http://www.nevermind205.blogspot.com
??????
ГостинШто би промениле кај себеси и зашто Empty
ПишувањеПредмет: Re: Што би промениле кај себеси и зашто   Што би промениле кај себеси и зашто EmptyПет Фед 12, 2010 12:22 pm

и јас не го разбирам зашто мисли дека грешиш scratch
Вратете се на почетокот Go down
ViciouS

ViciouS

Број на мислења : 202
Поени : 242
Репутација : 8
Join date : 2010-02-09
Age : 24
Местолокација : Дома пред чергата

Што би промениле кај себеси и зашто Empty
ПишувањеПредмет: Re: Што би промениле кај себеси и зашто   Што би промениле кај себеси и зашто EmptyПет Фед 12, 2010 3:52 pm

Оу јееее... afro
Дарко никад не греши. rabbit
Вратете се на почетокот Go down
http://www.nevermind205.blogspot.com
D-UP

D-UP

Број на мислења : 177
Поени : 221
Репутација : 14
Join date : 2010-02-08
Age : 24
Местолокација : Штип

Што би промениле кај себеси и зашто Empty
ПишувањеПредмет: Re: Што би промениле кај себеси и зашто   Што би промениле кај себеси и зашто EmptyСаб Фед 13, 2010 1:27 am

...Vicious... напиша:
DDarko напиша:
Tiggy напиша:
Паа...ова горе-доле.

1. Градите. Аман бе, нека пораснат веќе, кој ќе ги чека. Evil or Very Mad
2. Косата. Сакам да ми биде црвена. Cool
3. Се сваќам лично. И тоа е баш безвезе.

Грешка си. Mad
Шо сум грешка? What a Face
Де објани ми, не те контам... Suspect

За градите де. Embarassed
Вратете се на почетокот Go down
ViciouS

ViciouS

Број на мислења : 202
Поени : 242
Репутација : 8
Join date : 2010-02-09
Age : 24
Местолокација : Дома пред чергата

Што би промениле кај себеси и зашто Empty
ПишувањеПредмет: Re: Што би промениле кај себеси и зашто   Што би промениле кај себеси и зашто EmptyСаб Фед 13, 2010 4:09 am

Е.... lol!
Па не се нешо големи... drunken
Вратете се на почетокот Go down
http://www.nevermind205.blogspot.com
D-UP

D-UP

Број на мислења : 177
Поени : 221
Репутација : 14
Join date : 2010-02-08
Age : 24
Местолокација : Штип

Што би промениле кај себеси и зашто Empty
ПишувањеПредмет: Re: Што би промениле кај себеси и зашто   Што би промениле кај себеси и зашто EmptyСаб Фед 13, 2010 4:10 am

...Vicious... напиша:
Е.... lol!
Па не се нешо големи... drunken

Битно се гради. Smile
Вратете се на почетокот Go down
ViciouS

ViciouS

Број на мислења : 202
Поени : 242
Репутација : 8
Join date : 2010-02-09
Age : 24
Местолокација : Дома пред чергата

Што би промениле кај себеси и зашто Empty
ПишувањеПредмет: Re: Што би промениле кај себеси и зашто   Што би промениле кај себеси и зашто EmptyСаб Фед 13, 2010 4:29 am

И шо ако се гради?
Тоа ти е исто како на пр. ти да сакаш добри мускули.
И замисли, не е битно колкави се, важно се мускули.
Башка, поубаво е девојка со отколку без цицки.
study
Вратете се на почетокот Go down
http://www.nevermind205.blogspot.com
D-UP

D-UP

Број на мислења : 177
Поени : 221
Репутација : 14
Join date : 2010-02-08
Age : 24
Местолокација : Штип

Што би промениле кај себеси и зашто Empty
ПишувањеПредмет: Re: Што би промениле кај себеси и зашто   Што би промениле кај себеси и зашто EmptyСаб Фед 13, 2010 4:32 am

...Vicious... напиша:
И шо ако се гради?
Тоа ти е исто како на пр. ти да сакаш добри мускули.
И замисли, не е битно колкави се, важно се мускули.
Башка, поубаво е девојка со отколку без цицки.
study

Добро Тиги ќе бидам директен.
На таа сликата на ФБ ти ја видов едната града и ми се допаѓа. Embarassed
Вратете се на почетокот Go down
ViciouS

ViciouS

Број на мислења : 202
Поени : 242
Репутација : 8
Join date : 2010-02-09
Age : 24
Местолокација : Дома пред чергата

Што би промениле кај себеси и зашто Empty
ПишувањеПредмет: Re: Што би промениле кај себеси и зашто   Што би промениле кај себеси и зашто EmptyСаб Фед 13, 2010 4:39 am

Леле ме изнасмеа. lol!
Само...незнам на која слика, али не е битно.
Битно ти се свиѓала, викаш... lol!
Ау, значи палам. Дефинитивно. rabbit
Вратете се на почетокот Go down
http://www.nevermind205.blogspot.com
D-UP

D-UP

Број на мислења : 177
Поени : 221
Репутација : 14
Join date : 2010-02-08
Age : 24
Местолокација : Штип

Што би промениле кај себеси и зашто Empty
ПишувањеПредмет: Re: Што би промениле кај себеси и зашто   Што би промениле кај себеси и зашто EmptyСаб Фед 13, 2010 4:41 am

...Vicious... напиша:
Леле ме изнасмеа. lol!
Само...незнам на која слика, али не е битно.
Битно ти се свиѓала, викаш... lol!
Ау, значи палам. Дефинитивно. rabbit

Ахаам и очитее. Smile
Вратете се на почетокот Go down
ViciouS

ViciouS

Број на мислења : 202
Поени : 242
Репутација : 8
Join date : 2010-02-09
Age : 24
Местолокација : Дома пред чергата

Што би промениле кај себеси и зашто Empty
ПишувањеПредмет: Re: Што би промениле кај себеси и зашто   Што би промениле кај себеси и зашто EmptyСаб Фед 13, 2010 4:45 am

Ахаа...значи очите не идат на преправање.
Му се свиѓат на Дарко. cheers

Да не идеме офтопи уште од прва, ти шо би сменил кај тебе? rabbit
Вратете се на почетокот Go down
http://www.nevermind205.blogspot.com
D-UP

D-UP

Број на мислења : 177
Поени : 221
Репутација : 14
Join date : 2010-02-08
Age : 24
Местолокација : Штип

Што би промениле кај себеси и зашто Empty
ПишувањеПредмет: Re: Што би промениле кај себеси и зашто   Што би промениле кај себеси и зашто EmptyСаб Фед 13, 2010 4:49 am

...Vicious... напиша:
Ахаа...значи очите не идат на преправање.
Му се свиѓат на Дарко. cheers

Да не идеме офтопи уште од прва, ти шо би сменил кај тебе? rabbit

Би нацепил уште мускулна маса.
Вид на музика.
Иии.. не знам што друго.
Вратете се на почетокот Go down
вi[т]cн

вi[т]cн

Број на мислења : 15
Поени : 17
Репутација : 0
Join date : 2010-02-13
Age : 28
Местолокација : Skopje

Што би промениле кај себеси и зашто Empty
ПишувањеПредмет: Re: Што би промениле кај себеси и зашто   Што би промениле кај себеси и зашто EmptyСаб Фед 13, 2010 8:40 am

би си ја сменила плавава коса.
Вратете се на почетокот Go down
ВАЖНА
Администратор
Администратор
ВАЖНА

Број на мислења : 93
Поени : 205
Репутација : 40
Join date : 2010-02-06
Age : 29
Местолокација : Скопје

Што би промениле кај себеси и зашто Empty
ПишувањеПредмет: Re: Што би промениле кај себеси и зашто   Што би промениле кај себеси и зашто EmptyНед Фед 14, 2010 1:49 am

Ако де, ова нема да биде форум ако нема оф топици, ќе личи на...(не ми текнува што) lol!

Инаку јас кај себе би променила тоа што кога избувнувам знам да кажам работи што не треба да ги кажам lol!
Вратете се на почетокот Go down
http://izvicnik.tk
ViciouS

ViciouS

Број на мислења : 202
Поени : 242
Репутација : 8
Join date : 2010-02-09
Age : 24
Местолокација : Дома пред чергата

Што би промениле кај себеси и зашто Empty
ПишувањеПредмет: Re: Што би промениле кај себеси и зашто   Што би промениле кај себеси и зашто EmptyНед Фед 14, 2010 4:25 am

Баш така Важна.

Друго...би променила и тоа што тешко се поврзувам со луѓето.
Тешко стекнувам доверба и сл.
Вратете се на почетокот Go down
http://www.nevermind205.blogspot.com
Kamelia

Kamelia

Број на мислења : 6
Поени : 7
Репутација : 1
Join date : 2010-02-18

Што би промениле кај себеси и зашто Empty
ПишувањеПредмет: Re: Што би промениле кај себеси и зашто   Што би промениле кај себеси и зашто EmptyЧет Фед 18, 2010 1:48 pm

Mnogu sum neodlucna Embarassed
Iliiii mozebi ne sum???

I mnogu mi smeta sto mnogu cesto se fakjam sebe si vo situacija- sakam kazam-ne mozam recam Crying or Very sad
Вратете се на почетокот Go down
ThE DeViL

ThE DeViL

Број на мислења : 120
Поени : 193
Репутација : 6
Join date : 2010-02-10
Age : 25
Местолокација : HELL

Што би промениле кај себеси и зашто Empty
ПишувањеПредмет: Re: Што би промениле кај себеси и зашто   Што би промениле кај себеси и зашто EmptyПет Фед 19, 2010 9:07 am

карактерот зошто многу сум груб по карактер.
би нацепил мускулна маса.
и би се ишишал зошто на був личам во глава lol! lol! lol!
Вратете се на почетокот Go down
http://ohridpcstores.webs.com
??????
ГостинШто би промениле кај себеси и зашто Empty
ПишувањеПредмет: Re: Што би промениле кај себеси и зашто   Што би промениле кај себеси и зашто EmptyПет Фед 19, 2010 9:32 am

vlat4e напиша:
карактерот зошто многу сум груб по карактер.
би нацепил мускулна маса.
и би се ишишал зошто на був личам во глава lol! lol! lol!
ваков си afro lol! lol!
Вратете се на почетокот Go down
ThE DeViL

ThE DeViL

Број на мислења : 120
Поени : 193
Репутација : 6
Join date : 2010-02-10
Age : 25
Местолокација : HELL

Што би промениле кај себеси и зашто Empty
ПишувањеПредмет: Re: Што би промениле кај себеси и зашто   Што би промениле кај себеси и зашто EmptyПет Фед 19, 2010 9:37 am

Romanticos напиша:
vlat4e напиша:
карактерот зошто многу сум груб по карактер.
би нацепил мускулна маса.
и би се ишишал зошто на був личам во глава lol! lol! lol!
ваков си afro lol! lol!
не бе брат то ништо не е
не ми е толку долга колку густа косава и .. lol! lol! lol!
Вратете се на почетокот Go down
http://ohridpcstores.webs.com
??????
ГостинШто би промениле кај себеси и зашто Empty
ПишувањеПредмет: Re: Што би промениле кај себеси и зашто   Што би промениле кај себеси и зашто EmptyПет Фед 19, 2010 10:06 am

vlat4e напиша:
Romanticos напиша:
vlat4e напиша:
карактерот зошто многу сум груб по карактер.
би нацепил мускулна маса.
и би се ишишал зошто на був личам во глава lol! lol! lol!
ваков си afro lol! lol!
не бе брат то ништо не е
не ми е толку долга колку густа косава и .. lol! lol! lol!
епа нареден пат кога ке се шишаш нека ти ја изретчат Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
Што би промениле кај себеси и зашто Empty
ПишувањеПредмет: Re: Што би промениле кај себеси и зашто   Што би промениле кај себеси и зашто Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
Што би промениле кај себеси и зашто
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 2Отиди на страна : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
ИЗВИЧНИК! :: Живот :: Разно-
Отиди до: