Добредојдовте на ИЗВИЧНИК!
 
HomeБарајРегистрирајте сеВлез

Share
 

 Која е вашата најголема глупост што сте ја направиле

Go down 
АвторПорака
??????
ГостинКоја е вашата најголема глупост што сте ја направиле Empty
ПишувањеПредмет: Која е вашата најголема глупост што сте ја направиле   Која е вашата најголема глупост што сте ја направиле EmptyСре Фед 10, 2010 2:33 pm

епа јас не ви откривам прв оставам вие да кажете први Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
ViciouS

ViciouS

Број на мислења : 202
Поени : 242
Репутација : 8
Join date : 2010-02-09
Age : 24
Местолокација : Дома пред чергата

Која е вашата најголема глупост што сте ја направиле Empty
ПишувањеПредмет: Re: Која е вашата најголема глупост што сте ја направиле   Која е вашата најголема глупост што сте ја направиле EmptyЧет Фед 11, 2010 1:33 pm

Ехехеее...
Колку се...
Појма немам која би била...
Сварно не знам...
Кога ќе ми текне ќе пишам. pirat
Вратете се на почетокот Go down
http://www.nevermind205.blogspot.com
D-UP

D-UP

Број на мислења : 177
Поени : 221
Репутација : 14
Join date : 2010-02-08
Age : 24
Местолокација : Штип

Која е вашата најголема глупост што сте ја направиле Empty
ПишувањеПредмет: Re: Која е вашата најголема глупост што сте ја направиле   Која е вашата најголема глупост што сте ја направиле EmptyСаб Фед 13, 2010 1:29 am

Во осмо си ги смкнав фармерките до колена и седев во последна клупа на боксерки, баш да видам како е чуството. lol!
Вратете се на почетокот Go down
ViciouS

ViciouS

Број на мислења : 202
Поени : 242
Репутација : 8
Join date : 2010-02-09
Age : 24
Местолокација : Дома пред чергата

Која е вашата најголема глупост што сте ја направиле Empty
ПишувањеПредмет: Re: Која е вашата најголема глупост што сте ја направиле   Која е вашата најголема глупост што сте ја направиле EmptyСаб Фед 13, 2010 4:13 am

Аха....сеа ми текна.
Се бакнував со девојка... drunken
Може да се каже и дека тоа беше мојот прв бакнеж. Со женско.

И напомена: Бев четврто одделение.
Беше тоа ПРЕД онаа дегенскана песна I kissed a girl... pale
Вратете се на почетокот Go down
http://www.nevermind205.blogspot.com
D-UP

D-UP

Број на мислења : 177
Поени : 221
Репутација : 14
Join date : 2010-02-08
Age : 24
Местолокација : Штип

Која е вашата најголема глупост што сте ја направиле Empty
ПишувањеПредмет: Re: Која е вашата најголема глупост што сте ја направиле   Која е вашата најголема глупост што сте ја направиле EmptyСаб Фед 13, 2010 4:15 am

...Vicious... напиша:
Аха....сеа ми текна.
Се бакнував со девојка... drunken
Може да се каже и дека тоа беше мојот прв бакнеж. Со женско.

И напомена: Бев четврто одделение.
Беше тоа ПРЕД онаа дегенскана песна I kissed a girl... pale

Како се бакнуваше?
Не ми се верува... lol!
Да се смеам или плакам...?
Вратете се на почетокот Go down
ViciouS

ViciouS

Број на мислења : 202
Поени : 242
Репутација : 8
Join date : 2010-02-09
Age : 24
Местолокација : Дома пред чергата

Која е вашата најголема глупост што сте ја направиле Empty
ПишувањеПредмет: Re: Која е вашата најголема глупост што сте ја направиле   Која е вашата најголема глупост што сте ја направиле EmptyСаб Фед 13, 2010 4:19 am

Како мислиш како сум се бакнувала!? lol!
Нормално, како што се бакнува со машко.
Голема работа... afro
Ама ете тоа прво ми текна.

А што си толку изненаден?
Па повеќето девојки тоа го прават. rabbit
Се учат со другарките.
И не е тоа некој показател за лезбејство или сл. туку обично бакнување, колку да знае што понатаму.
drunken
Вратете се на почетокот Go down
http://www.nevermind205.blogspot.com
D-UP

D-UP

Број на мислења : 177
Поени : 221
Репутација : 14
Join date : 2010-02-08
Age : 24
Местолокација : Штип

Која е вашата најголема глупост што сте ја направиле Empty
ПишувањеПредмет: Re: Која е вашата најголема глупост што сте ја направиле   Која е вашата најголема глупост што сте ја направиле EmptyСаб Фед 13, 2010 4:23 am

...Vicious... напиша:
Како мислиш како сум се бакнувала!? lol!
Нормално, како што се бакнува со машко.
Голема работа... afro
Ама ете тоа прво ми текна.

А што си толку изненаден?
Па повеќето девојки тоа го прават. rabbit
Се учат со другарките.
И не е тоа некој показател за лезбејство или сл. туку обично бакнување, колку да знае што понатаму.
drunken

Лелее, знаев, знаев дека девојките се учат со другарки.
Тогаш како се учев јас? И што има веза ако ти е прв пат и ако не знаеш да се лапаш? После првиот пат се учи. Smile
Женско со женско ајде, ама машко со машко. monkey
Вратете се на почетокот Go down
ViciouS

ViciouS

Број на мислења : 202
Поени : 242
Репутација : 8
Join date : 2010-02-09
Age : 24
Местолокација : Дома пред чергата

Која е вашата најголема глупост што сте ја направиле Empty
ПишувањеПредмет: Re: Која е вашата најголема глупост што сте ја направиле   Која е вашата најголема глупост што сте ја направиле EmptyСаб Фед 13, 2010 4:27 am

Али чекај малце.
Не сите.
Повеќето.
Шест од десет тоа го праеле.

А башка..И секси е, а? afro
Вратете се на почетокот Go down
http://www.nevermind205.blogspot.com
D-UP

D-UP

Број на мислења : 177
Поени : 221
Репутација : 14
Join date : 2010-02-08
Age : 24
Местолокација : Штип

Која е вашата најголема глупост што сте ја направиле Empty
ПишувањеПредмет: Re: Која е вашата најголема глупост што сте ја направиле   Која е вашата најголема глупост што сте ја направиле EmptyСаб Фед 13, 2010 4:29 am

...Vicious... напиша:
Али чекај малце.
Не сите.
Повеќето.
Шест од десет тоа го праеле.

А башка..И секси е, а? afro

Ахаа. Smile
Вратете се на почетокот Go down
??????
ГостинКоја е вашата најголема глупост што сте ја направиле Empty
ПишувањеПредмет: Re: Која е вашата најголема глупост што сте ја направиле   Која е вашата најголема глупост што сте ја направиле EmptyСаб Фед 13, 2010 7:51 am

еве една моја глупост. како мал поточно прво одд бев со сестрами запаливме цигара да пушиме и дојде вујко ми не фати и не рашамара Embarassed Embarassed Embarassed
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
Која е вашата најголема глупост што сте ја направиле Empty
ПишувањеПредмет: Re: Која е вашата најголема глупост што сте ја направиле   Која е вашата најголема глупост што сте ја направиле Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
Која е вашата најголема глупост што сте ја направиле
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
ИЗВИЧНИК! :: Живот :: Разно-
Отиди до: