Добредојдовте на ИЗВИЧНИК!
 
HomeБарајРегистрирајте сеВлез

Share
 

 Турбофолкот во денешницава...

Go down 
АвторПорака
ViciouS

ViciouS

Број на мислења : 202
Поени : 242
Репутација : 8
Join date : 2010-02-09
Age : 25
Местолокација : Дома пред чергата

Турбофолкот во денешницава... Empty
ПишувањеПредмет: Турбофолкот во денешницава...   Турбофолкот во денешницава... EmptyСре Фед 10, 2010 10:10 am

Самиот наслов кажува се...
Кое е вашето мислење?
Да или Не за турбофолкот? rabbit
Вратете се на почетокот Go down
http://www.nevermind205.blogspot.com
??????
ГостинТурбофолкот во денешницава... Empty
ПишувањеПредмет: Re: Турбофолкот во денешницава...   Турбофолкот во денешницава... EmptyЧет Фед 11, 2010 2:40 pm

хех абе сите викаат дека се против турбофолкот а уствари сите слушаат јас слушам само кога ке отидам во кафана или па у b2 кога пее жаре а тоа ретко се случува така да несум нешо многу по турбофолкот ама па неам нишо против него
Вратете се на почетокот Go down
whoim

whoim

Број на мислења : 28
Поени : 28
Репутација : 0
Join date : 2011-04-10
Местолокација : пред компјутер

Турбофолкот во денешницава... Empty
ПишувањеПредмет: Re: Турбофолкот во денешницава...   Турбофолкот во денешницава... EmptyВто Апр 12, 2011 9:50 am

Eден голем црн бумбар за турбофолкот!!! king
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
Турбофолкот во денешницава... Empty
ПишувањеПредмет: Re: Турбофолкот во денешницава...   Турбофолкот во денешницава... Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
Турбофолкот во денешницава...
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
ИЗВИЧНИК! :: Забава :: Музика-
Отиди до: