Добредојдовте на ИЗВИЧНИК!
 
HomeБарајРегистрирајте сеВлез

Share
 

 Тајни

Go down 
АвторПорака
KajceБрој на мислења : 23
Поени : 52
Репутација : 3
Join date : 2010-02-09

Тајни Empty
ПишувањеПредмет: Тајни   Тајни EmptyВто Фед 09, 2010 9:08 am

Дали им кажувате баш се на своите најблиски (другар-ка, брат, сестра) или пак си чувате некоја тајна само за себе? Дали неколу верувате 100 посто за да можете целосно да се откриете?

Јас лично имам друштво на кое му верувам, ама пак некои работи е подобро да не се кажуваат...
Вратете се на почетокот Go down
ViciouS

ViciouS

Број на мислења : 202
Поени : 242
Репутација : 8
Join date : 2010-02-09
Age : 25
Местолокација : Дома пред чергата

Тајни Empty
ПишувањеПредмет: Re: Тајни   Тајни EmptyВто Фед 09, 2010 9:10 am

Не кажувам баш се.
Има многу интимни работи кои не се да се кажат на секого.
Иако сум многу искрена, имам ногу МОИ тајни, кои само јас и никој друг не ги знае.
Вратете се на почетокот Go down
http://www.nevermind205.blogspot.com
ВАЖНА
Администратор
Администратор
ВАЖНА

Број на мислења : 93
Поени : 205
Репутација : 40
Join date : 2010-02-06
Age : 29
Местолокација : Скопје

Тајни Empty
ПишувањеПредмет: Re: Тајни   Тајни EmptyВто Фед 09, 2010 9:57 am

Понекогаш се доверувам на моите блиски, но си имам некои тајни кои се поинтимни и несакам да ги кажам на никој. Па секој човек си има тајни Smile
Вратете се на почетокот Go down
http://izvicnik.tk
??????
ГостинТајни Empty
ПишувањеПредмет: Re: Тајни   Тајни EmptyСре Фед 10, 2010 2:06 pm

и јас си имам тајни и не ви ги кажувам зашто ако ви ги казжам нема да бидат тајни lol!
Вратете се на почетокот Go down
D-UP

D-UP

Број на мислења : 177
Поени : 221
Репутација : 14
Join date : 2010-02-08
Age : 24
Местолокација : Штип

Тајни Empty
ПишувањеПредмет: Re: Тајни   Тајни EmptyСаб Фед 20, 2010 4:38 am

Romanticos напиша:
и јас си имам тајни и не ви ги кажувам зашто ако ви ги казжам нема да бидат тајни lol!

апсолутно
Вратете се на почетокот Go down
D-UP

D-UP

Број на мислења : 177
Поени : 221
Репутација : 14
Join date : 2010-02-08
Age : 24
Местолокација : Штип

Тајни Empty
ПишувањеПредмет: Re: Тајни   Тајни EmptyСаб Фед 20, 2010 4:39 am

Инаку кога имам мака често знам на ...Vicious... да и кажам, таа ем побутне со некој совет ем и да каже на некој нема да се знае во Штип. Smile
Вратете се на почетокот Go down
ViciouS

ViciouS

Број на мислења : 202
Поени : 242
Репутација : 8
Join date : 2010-02-09
Age : 25
Местолокација : Дома пред чергата

Тајни Empty
ПишувањеПредмет: Re: Тајни   Тајни EmptyСаб Фед 20, 2010 6:51 am

D-UP напиша:
Инаку кога имам мака често знам на ...Vicious... да и кажам, таа ем побутне со некој совет ем и да каже на некој нема да се знае во Штип. Smile

Твој личен и персонален психиолог.
Башка и бесплатен... Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
http://www.nevermind205.blogspot.com
D-UP

D-UP

Број на мислења : 177
Поени : 221
Репутација : 14
Join date : 2010-02-08
Age : 24
Местолокација : Штип

Тајни Empty
ПишувањеПредмет: Re: Тајни   Тајни EmptyСаб Фед 20, 2010 6:56 am

...Vicious... напиша:
D-UP напиша:
Инаку кога имам мака често знам на ...Vicious... да и кажам, таа ем побутне со некој совет ем и да каже на некој нема да се знае во Штип. Smile

Твој личен и персонален психиолог.
Башка и бесплатен... Very Happy

Башка и ритамот на срцето ми се менува кога ќе и пишам. Embarassed
Вратете се на почетокот Go down
Ana

Ana

Број на мислења : 16
Поени : 20
Репутација : 4
Join date : 2010-02-19

Тајни Empty
ПишувањеПредмет: Re: Тајни   Тајни EmptyСаб Фед 20, 2010 1:27 pm

Imam doverliva licnost pred koja nemam tajni,i prosto ja obozavam I love you
Вратете се на почетокот Go down
D-UP

D-UP

Број на мислења : 177
Поени : 221
Репутација : 14
Join date : 2010-02-08
Age : 24
Местолокација : Штип

Тајни Empty
ПишувањеПредмет: Re: Тајни   Тајни EmptyНед Фед 21, 2010 1:58 am

Ana напиша:
Imam doverliva licnost pred koja nemam tajni,i prosto ja obozavam I love you

Блазе си ти. Smile
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
Тајни Empty
ПишувањеПредмет: Re: Тајни   Тајни Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
Тајни
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
ИЗВИЧНИК! :: Живот :: Разно-
Отиди до: