Добредојдовте на ИЗВИЧНИК!
 
HomeБарајРегистрирајте сеВлез

Share
 

 Сакам да кажам

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2
АвторПорака
??????
ГостинСакам да кажам - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Сакам да кажам   Сакам да кажам - Page 2 EmptyВто Фед 16, 2010 8:55 am

сдк дека едвај чекам да дојде 20 45 часот за да си ги гледам манчестер Wink
Вратете се на почетокот Go down
ViciouS

ViciouS

Број на мислења : 202
Поени : 242
Репутација : 8
Join date : 2010-02-09
Age : 24
Местолокација : Дома пред чергата

Сакам да кажам - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Сакам да кажам   Сакам да кажам - Page 2 EmptyСре Фед 17, 2010 7:05 am

сдк треба да цртам три иљади цртежи шо се вика...
ох...пуста моја дарба... Razz
Вратете се на почетокот Go down
http://www.nevermind205.blogspot.com
??????
ГостинСакам да кажам - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Сакам да кажам   Сакам да кажам - Page 2 EmptyСре Фед 17, 2010 8:28 am

сдк дека темава стана популарна што е и многу нормално Smile
Вратете се на почетокот Go down
ThE DeViL

ThE DeViL

Број на мислења : 120
Поени : 193
Репутација : 6
Join date : 2010-02-10
Age : 25
Местолокација : HELL

Сакам да кажам - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Сакам да кажам   Сакам да кажам - Page 2 EmptyЧет Фед 18, 2010 9:28 am

сдк не ми се учи за утре, а прам писмена
Вратете се на почетокот Go down
http://ohridpcstores.webs.com
ViciouS

ViciouS

Број на мислења : 202
Поени : 242
Репутација : 8
Join date : 2010-02-09
Age : 24
Местолокација : Дома пред чергата

Сакам да кажам - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Сакам да кажам   Сакам да кажам - Page 2 EmptyПет Фед 19, 2010 3:35 am

сдк добив 3+ граѓанско, а книга не фатив.
Во буквална смисла на зборот. pirat
Вратете се на почетокот Go down
http://www.nevermind205.blogspot.com
D-UP

D-UP

Број на мислења : 177
Поени : 221
Репутација : 14
Join date : 2010-02-08
Age : 24
Местолокација : Штип

Сакам да кажам - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Сакам да кажам   Сакам да кажам - Page 2 EmptyПет Фед 19, 2010 4:47 am

Сдк едвај чекам да дојде вечер. afro
Вратете се на почетокот Go down
Ana

Ana

Број на мислења : 16
Поени : 20
Репутација : 4
Join date : 2010-02-19

Сакам да кажам - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Сакам да кажам   Сакам да кажам - Page 2 EmptyПет Фед 19, 2010 8:54 am

zdravo Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
ViciouS

ViciouS

Број на мислења : 202
Поени : 242
Репутација : 8
Join date : 2010-02-09
Age : 24
Местолокација : Дома пред чергата

Сакам да кажам - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Сакам да кажам   Сакам да кажам - Page 2 EmptyПет Фед 19, 2010 10:51 am

сдк ЗдравО Ана! Very Happy
Welcome!

сдк баш сум уморна. Само што се врати од кошарка.
Само...ми фалеа некои деца таму.... Sad
Вратете се на почетокот Go down
http://www.nevermind205.blogspot.com
??????
ГостинСакам да кажам - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Сакам да кажам   Сакам да кажам - Page 2 EmptyПет Фед 19, 2010 11:07 am

сдк дека сега ке го гледам троја покојзнае кој пат Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
D-UP

D-UP

Број на мислења : 177
Поени : 221
Репутација : 14
Join date : 2010-02-08
Age : 24
Местолокација : Штип

Сакам да кажам - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Сакам да кажам   Сакам да кажам - Page 2 EmptyСаб Фед 20, 2010 2:24 am

сдк главата горее lol!
Вратете се на почетокот Go down
??????
ГостинСакам да кажам - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Сакам да кажам   Сакам да кажам - Page 2 EmptyСаб Фед 20, 2010 8:09 am

сдк дека вечер ке пијам многу уффффффффффффф у бонус ке се ставам
Вратете се на почетокот Go down
Ana

Ana

Број на мислења : 16
Поени : 20
Репутација : 4
Join date : 2010-02-19

Сакам да кажам - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Сакам да кажам   Сакам да кажам - Page 2 EmptyСаб Фед 20, 2010 1:17 pm

sdk...eve me pak Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
D-UP

D-UP

Број на мислења : 177
Поени : 221
Репутација : 14
Join date : 2010-02-08
Age : 24
Местолокација : Штип

Сакам да кажам - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Сакам да кажам   Сакам да кажам - Page 2 EmptyНед Фед 21, 2010 2:01 am

Сдк... сурова реалност. Sad
Вратете се на почетокот Go down
ViciouS

ViciouS

Број на мислења : 202
Поени : 242
Репутација : 8
Join date : 2010-02-09
Age : 24
Местолокација : Дома пред чергата

Сакам да кажам - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Сакам да кажам   Сакам да кажам - Page 2 EmptyПон Фед 22, 2010 11:36 am

Сдк има баш многу невоспитани сељаци...Ц ц ц ц... Evil or Very Mad
Вратете се на почетокот Go down
http://www.nevermind205.blogspot.com
D-UP

D-UP

Број на мислења : 177
Поени : 221
Репутација : 14
Join date : 2010-02-08
Age : 24
Местолокација : Штип

Сакам да кажам - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Сакам да кажам   Сакам да кажам - Page 2 EmptyВто Фед 23, 2010 5:45 am

сдк... нишо
Вратете се на почетокот Go down
ВАЖНА
Администратор
Администратор
ВАЖНА

Број на мислења : 93
Поени : 205
Репутација : 40
Join date : 2010-02-06
Age : 29
Местолокација : Скопје

Сакам да кажам - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Сакам да кажам   Сакам да кажам - Page 2 EmptyВто Фед 23, 2010 9:02 am

Сдк...слушам музика и киснам на нет (на КЛИК) Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
http://izvicnik.tk
D-UP

D-UP

Број на мислења : 177
Поени : 221
Репутација : 14
Join date : 2010-02-08
Age : 24
Местолокација : Штип

Сакам да кажам - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Сакам да кажам   Сакам да кажам - Page 2 EmptyПет Фед 26, 2010 6:03 am

сдк вечер јак филм ќе има со џет ли Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
ViciouS

ViciouS

Број на мислења : 202
Поени : 242
Репутација : 8
Join date : 2010-02-09
Age : 24
Местолокација : Дома пред чергата

Сакам да кажам - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Сакам да кажам   Сакам да кажам - Page 2 EmptyПет Фед 26, 2010 1:26 pm

сдк готово. пропаѓа форумов. Тоа е тоа.
Вратете се на почетокот Go down
http://www.nevermind205.blogspot.com
D-UP

D-UP

Број на мислења : 177
Поени : 221
Репутација : 14
Join date : 2010-02-08
Age : 24
Местолокација : Штип

Сакам да кажам - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Сакам да кажам   Сакам да кажам - Page 2 EmptyПет Фед 26, 2010 2:11 pm

сдк ова беше само загревање
Вратете се на почетокот Go down
ВАЖНА
Администратор
Администратор
ВАЖНА

Број на мислења : 93
Поени : 205
Репутација : 40
Join date : 2010-02-06
Age : 29
Местолокација : Скопје

Сакам да кажам - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Сакам да кажам   Сакам да кажам - Page 2 EmptyСаб Фед 27, 2010 3:17 am

...:: ХЕЈЛИ ::... напиша:
сдк готово. пропаѓа форумов. Тоа е тоа.

Сдк...од каде ваков заклучок? Баш напротив - форумов оди нагоре! Smile
Вратете се на почетокот Go down
http://izvicnik.tk
??????
ГостинСакам да кажам - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Сакам да кажам   Сакам да кажам - Page 2 EmptyПон Мар 15, 2010 3:08 pm

сдк дека ова е 1000 мислење што баш ме радува и едвај чекам да го пишам 2000 мислење Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
ThE DeViL

ThE DeViL

Број на мислења : 120
Поени : 193
Репутација : 6
Join date : 2010-02-10
Age : 25
Местолокација : HELL

Сакам да кажам - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Сакам да кажам   Сакам да кажам - Page 2 EmptyВто Мар 16, 2010 11:54 am

srekjen sum da izjavam deka romanticar gresi mnogu zosto ova e negovo 2** mislenje cheers .
Вратете се на почетокот Go down
http://ohridpcstores.webs.com
ThE DeViL

ThE DeViL

Број на мислења : 120
Поени : 193
Репутација : 6
Join date : 2010-02-10
Age : 25
Местолокација : HELL

Сакам да кажам - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Сакам да кажам   Сакам да кажам - Page 2 EmptyСре Мар 31, 2010 1:51 am

кај сте членови вака ли се постигнува најголема посетеност?
дајте реактивирајте се
Вратете се на почетокот Go down
http://ohridpcstores.webs.com
dimitar-

dimitar-

Број на мислења : 14
Поени : 33
Репутација : 3
Join date : 2010-03-31
Age : 25

Сакам да кажам - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Сакам да кажам   Сакам да кажам - Page 2 EmptyПет Апр 02, 2010 4:09 am

сдк дека нон-стоп сум на форумов(сам)
кај сте членови ? шо ве немат? ИДАЈТЕ ОДМА Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
Сакам да кажам - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Сакам да кажам   Сакам да кажам - Page 2 Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
Сакам да кажам
Вратете се на почетокот 
Страна 2 of 2Отиди на страна : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
ИЗВИЧНИК! :: Живот :: Разно-
Отиди до: