Добредојдовте на ИЗВИЧНИК!
 
HomeБарајРегистрирајте сеВлез

Share
 

 Сакам да кажам

Go down 
Отиди на страна : 1, 2  Next
АвторПорака
KajceБрој на мислења : 23
Поени : 52
Репутација : 3
Join date : 2010-02-09

Сакам да кажам Empty
ПишувањеПредмет: Сакам да кажам   Сакам да кажам EmptyВто Фед 09, 2010 8:54 am

СДК дека е ладно надвор No
Вратете се на почетокот Go down
ViciouS

ViciouS

Број на мислења : 202
Поени : 242
Репутација : 8
Join date : 2010-02-09
Age : 24
Местолокација : Дома пред чергата

Сакам да кажам Empty
ПишувањеПредмет: Re: Сакам да кажам   Сакам да кажам EmptyВто Фед 09, 2010 8:55 am

сдк праќам покани за регистрирање на форумов. king
Вратете се на почетокот Go down
http://www.nevermind205.blogspot.com
ВАЖНА
Администратор
Администратор
ВАЖНА

Број на мислења : 93
Поени : 205
Репутација : 40
Join date : 2010-02-06
Age : 29
Местолокација : Скопје

Сакам да кажам Empty
ПишувањеПредмет: Re: Сакам да кажам   Сакам да кажам EmptyСре Фед 10, 2010 1:15 am

СДК мило ми е што Тиги праќа покани за регистрирање на форумов Smile
Вратете се на почетокот Go down
http://izvicnik.tk
ViciouS

ViciouS

Број на мислења : 202
Поени : 242
Репутација : 8
Join date : 2010-02-09
Age : 24
Местолокација : Дома пред чергата

Сакам да кажам Empty
ПишувањеПредмет: Re: Сакам да кажам   Сакам да кажам EmptyСре Фед 10, 2010 9:39 am

Сдк значи стварно форумов е...
ПРАЗЕН...
Вратете се на почетокот Go down
http://www.nevermind205.blogspot.com
KajceБрој на мислења : 23
Поени : 52
Репутација : 3
Join date : 2010-02-09

Сакам да кажам Empty
ПишувањеПредмет: Re: Сакам да кажам   Сакам да кажам EmptyСре Фед 10, 2010 12:43 pm

сдк дека ми се спие
Вратете се на почетокот Go down
ViciouS

ViciouS

Број на мислења : 202
Поени : 242
Репутација : 8
Join date : 2010-02-09
Age : 24
Местолокација : Дома пред чергата

Сакам да кажам Empty
ПишувањеПредмет: Re: Сакам да кажам   Сакам да кажам EmptyСре Фед 10, 2010 2:18 pm

сдк ајт еве има неколку нови члена...
Па праќајте покани бре луѓе.
Не бидете мрзи. rabbit
Вратете се на почетокот Go down
http://www.nevermind205.blogspot.com
??????
ГостинСакам да кажам Empty
ПишувањеПредмет: Re: Сакам да кажам   Сакам да кажам EmptyПет Фед 12, 2010 9:14 am

сдк дека денес станав многу рано решив да бидне човек од мене cheers
Вратете се на почетокот Go down
??????
ГостинСакам да кажам Empty
ПишувањеПредмет: Re: Сакам да кажам   Сакам да кажам EmptyПет Фед 12, 2010 9:31 am

сдк дека сега видов нешто што многу ме изнервираааааааааааааааа @@:@
Вратете се на почетокот Go down
D-UP

D-UP

Број на мислења : 177
Поени : 221
Репутација : 14
Join date : 2010-02-08
Age : 24
Местолокација : Штип

Сакам да кажам Empty
ПишувањеПредмет: Re: Сакам да кажам   Сакам да кажам EmptyПет Фед 12, 2010 10:22 am

Сдк овој форум е еден од нај опремените во цела Македонија, богат со Емоции, опции и едноставен е за употреба. Smile
Вратете се на почетокот Go down
ViciouS

ViciouS

Број на мислења : 202
Поени : 242
Репутација : 8
Join date : 2010-02-09
Age : 24
Местолокација : Дома пред чергата

Сакам да кажам Empty
ПишувањеПредмет: Re: Сакам да кажам   Сакам да кажам EmptyПет Фед 12, 2010 11:03 am

Сдк има баш многу свињи од машки.
Па се мава ли женско бе еееј.... No
Вратете се на почетокот Go down
http://www.nevermind205.blogspot.com
??????
ГостинСакам да кажам Empty
ПишувањеПредмет: Re: Сакам да кажам   Сакам да кажам EmptyПет Фед 12, 2010 12:24 pm

сдк вистинскиот маж никогаш НЕ удира жена
Вратете се на почетокот Go down
ViciouS

ViciouS

Број на мислења : 202
Поени : 242
Репутација : 8
Join date : 2010-02-09
Age : 24
Местолокација : Дома пред чергата

Сакам да кажам Empty
ПишувањеПредмет: Re: Сакам да кажам   Сакам да кажам EmptyПет Фед 12, 2010 3:54 pm

Да али ја сум право женско, па мавам машки. rabbit
Вратете се на почетокот Go down
http://www.nevermind205.blogspot.com
ViciouS

ViciouS

Број на мислења : 202
Поени : 242
Репутација : 8
Join date : 2010-02-09
Age : 24
Местолокација : Дома пред чергата

Сакам да кажам Empty
ПишувањеПредмет: Re: Сакам да кажам   Сакам да кажам EmptyПет Фед 12, 2010 4:45 pm

сдк е више не сум Тиги.
Ми здодеа тоа веќе...аман...
Вратете се на почетокот Go down
http://www.nevermind205.blogspot.com
D-UP

D-UP

Број на мислења : 177
Поени : 221
Репутација : 14
Join date : 2010-02-08
Age : 24
Местолокација : Штип

Сакам да кажам Empty
ПишувањеПредмет: Re: Сакам да кажам   Сакам да кажам EmptyСаб Фед 13, 2010 1:26 am

...Vicious... напиша:
Сдк има баш многу свињи од машки.
Па се мава ли женско бе еееј.... No

Сдк да не треба интервенција?
Вратете се на почетокот Go down
ViciouS

ViciouS

Број на мислења : 202
Поени : 242
Репутација : 8
Join date : 2010-02-09
Age : 24
Местолокација : Дома пред чергата

Сакам да кажам Empty
ПишувањеПредмет: Re: Сакам да кажам   Сакам да кажам EmptyСаб Фед 13, 2010 4:10 am

сдк lol!
Ма каква интревенција, тука се ја со некои кунг-фу зафати решив по брза постапка. drunken
Вратете се на почетокот Go down
http://www.nevermind205.blogspot.com
D-UP

D-UP

Број на мислења : 177
Поени : 221
Репутација : 14
Join date : 2010-02-08
Age : 24
Местолокација : Штип

Сакам да кажам Empty
ПишувањеПредмет: Re: Сакам да кажам   Сакам да кажам EmptyСаб Фед 13, 2010 4:12 am

...Vicious... напиша:
сдк lol!
Ма каква интревенција, тука се ја со некои кунг-фу зафати решив по брза постапка. drunken

Скд, поздрави го тој што те мавнал. Wink
Вратете се на почетокот Go down
??????
ГостинСакам да кажам Empty
ПишувањеПредмет: Re: Сакам да кажам   Сакам да кажам EmptyСаб Фед 13, 2010 7:52 am

...Vicious... напиша:
Да али ја сум право женско, па мавам машки. rabbit
јас само ти одговорив на тоа што ти го пиша па и така е само лудак може да удри женско
Вратете се на почетокот Go down
??????
ГостинСакам да кажам Empty
ПишувањеПредмет: Re: Сакам да кажам   Сакам да кажам EmptyСаб Фед 13, 2010 7:54 am

сдк најчесто кога се пуштам нема никој онлине а и важна ја чекам 2 дена на чат за да ја прашам нешто може и ке ја карам Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
??????
ГостинСакам да кажам Empty
ПишувањеПредмет: Re: Сакам да кажам   Сакам да кажам EmptyСаб Фед 13, 2010 9:33 am

сдк романтикос е болничок Sad
Вратете се на почетокот Go down
ViciouS

ViciouS

Број на мислења : 202
Поени : 242
Репутација : 8
Join date : 2010-02-09
Age : 24
Местолокација : Дома пред чергата

Сакам да кажам Empty
ПишувањеПредмет: Re: Сакам да кажам   Сакам да кажам EmptyСаб Фед 13, 2010 10:49 am

сдк богами, и Вишс е болна.
По малце. Шмрка носот и боли грлото. Sad
Вратете се на почетокот Go down
http://www.nevermind205.blogspot.com
ThE DeViL

ThE DeViL

Број на мислења : 120
Поени : 193
Репутација : 6
Join date : 2010-02-10
Age : 25
Местолокација : HELL

Сакам да кажам Empty
ПишувањеПредмет: Re: Сакам да кажам   Сакам да кажам EmptyНед Фед 14, 2010 7:47 am

сдк влатче е здрав lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol!
Вратете се на почетокот Go down
http://ohridpcstores.webs.com
??????
ГостинСакам да кажам Empty
ПишувањеПредмет: Re: Сакам да кажам   Сакам да кажам EmptyНед Фед 14, 2010 8:55 am

сдк дека конечно сум сам Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
??????
ГостинСакам да кажам Empty
ПишувањеПредмет: Re: Сакам да кажам   Сакам да кажам EmptyНед Фед 14, 2010 9:31 am

одам на кафицааааааааа cya later
Вратете се на почетокот Go down
ViciouS

ViciouS

Број на мислења : 202
Поени : 242
Репутација : 8
Join date : 2010-02-09
Age : 24
Местолокација : Дома пред чергата

Сакам да кажам Empty
ПишувањеПредмет: Re: Сакам да кажам   Сакам да кажам EmptyНед Фед 14, 2010 1:20 pm

Значи Владче забега со смајлино ЛОЛ. rabbit afro
Вратете се на почетокот Go down
http://www.nevermind205.blogspot.com
ViciouS

ViciouS

Број на мислења : 202
Поени : 242
Репутација : 8
Join date : 2010-02-09
Age : 24
Местолокација : Дома пред чергата

Сакам да кажам Empty
ПишувањеПредмет: Re: Сакам да кажам   Сакам да кажам EmptyВто Фед 16, 2010 8:11 am

Сдк имам толку ствари што треба да ги решам, а имам толку малку време... No
Вратете се на почетокот Go down
http://www.nevermind205.blogspot.com
Sponsored content
Сакам да кажам Empty
ПишувањеПредмет: Re: Сакам да кажам   Сакам да кажам Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
Сакам да кажам
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 2Отиди на страна : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
ИЗВИЧНИК! :: Живот :: Разно-
Отиди до: