Добредојдовте на ИЗВИЧНИК!
 
HomeБарајРегистрирајте сеВлез

Share
 

 Гимназија или стручно?

Go down 
АвторПорака
girlБрој на мислења : 10
Поени : 18
Репутација : 2
Join date : 2010-02-09

Гимназија или стручно? Empty
ПишувањеПредмет: Гимназија или стручно?   Гимназија или стручно? EmptyВто Фед 09, 2010 7:23 am

Јас мислам гимназија.
Вратете се на почетокот Go down
ViciouS

ViciouS

Број на мислења : 202
Поени : 242
Репутација : 8
Join date : 2010-02-09
Age : 24
Местолокација : Дома пред чергата

Гимназија или стручно? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Гимназија или стручно?   Гимназија или стручно? EmptyЧет Фед 11, 2010 1:56 pm

Е...вакво слично прашање ми се вртка во главата...
Од една страна сакам медицина.
Од друга ликовно.
Абе...зезната работа.
Ама...
Денес нешто ме фркна.
Ликовно.
Idea
Вратете се на почетокот Go down
http://www.nevermind205.blogspot.com
ThE DeViL

ThE DeViL

Број на мислења : 120
Поени : 193
Репутација : 6
Join date : 2010-02-10
Age : 25
Местолокација : HELL

Гимназија или стручно? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Гимназија или стручно?   Гимназија или стручно? EmptyНед Фед 14, 2010 4:16 am

на стручно сум и супер е lol! lol! lol! lol! lol! lol!
Вратете се на почетокот Go down
http://ohridpcstores.webs.com
??????
ГостинГимназија или стручно? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Гимназија или стручно?   Гимназија или стручно? EmptyНед Фед 14, 2010 6:13 am

стручно Twisted Evil
Вратете се на почетокот Go down
D-UP

D-UP

Број на мислења : 177
Поени : 221
Репутација : 14
Join date : 2010-02-08
Age : 24
Местолокација : Штип

Гимназија или стручно? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Гимназија или стручно?   Гимназија или стручно? EmptyСаб Фед 20, 2010 5:49 am

Стручно.
Вратете се на почетокот Go down
ace_boy

ace_boy

Број на мислења : 22
Поени : 36
Репутација : 12
Join date : 2010-02-10
Age : 25
Местолокација : Skopje

Гимназија или стручно? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Гимназија или стручно?   Гимназија или стручно? EmptyВто Апр 20, 2010 2:16 pm

Ја сум гимназија lol!
Вратете се на почетокот Go down
http://www.klik.forummk.com
Sponsored content
Гимназија или стручно? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Гимназија или стручно?   Гимназија или стручно? Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
Гимназија или стручно?
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
ИЗВИЧНИК! :: Македонија и свет :: Образование-
Отиди до: