Добредојдовте на ИЗВИЧНИК!
 
HomeБарајРегистрирајте сеВлез

Share
 

 Приватен или државен факултет?

Go down 
АвторПорака
JasnaБрој на мислења : 28
Поени : 83
Репутација : 0
Join date : 2010-02-09

Приватен или државен факултет? Empty
ПишувањеПредмет: Приватен или државен факултет?   Приватен или државен факултет? EmptyВто Фед 09, 2010 7:15 am

Ме занима дали некои работи се сменија у поглед на квалитет на образование и на крај краева дали игра некаква улога при вработување?
Вратете се на почетокот Go down
??????
ГостинПриватен или државен факултет? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Приватен или државен факултет?   Приватен или државен факултет? EmptyВто Фед 09, 2010 2:56 pm

државниот сеуште е подобар од приватниот и некогаш во огласи сретнувам каде што се нудат вработувања и
пишува само од фон не
Вратете се на почетокот Go down
 
Приватен или државен факултет?
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
ИЗВИЧНИК! :: Македонија и свет :: Образование-
Отиди до: