Добредојдовте на ИЗВИЧНИК!
 
HomeБарајРегистрирајте сеВлез

Share
 

 Препишување

Go down 
АвторПорака
JasnaБрој на мислења : 28
Поени : 83
Репутација : 0
Join date : 2010-02-09

Препишување Empty
ПишувањеПредмет: Препишување   Препишување EmptyВто Фед 09, 2010 7:15 am

М? незнам дали има некој што не препишувал барем еднаш во животот....подобро да прашам - Што финти користите/користевте за препишување? инцидентно или редовна пракса? ве фатиле некогаш?
Вратете се на почетокот Go down
ВАЖНА
Администратор
Администратор
ВАЖНА

Број на мислења : 93
Поени : 205
Репутација : 40
Join date : 2010-02-06
Age : 29
Местолокација : Скопје

Препишување Empty
ПишувањеПредмет: Re: Препишување   Препишување EmptyСре Фед 10, 2010 2:11 am

Хахаха! Дефинитивно нема некој кој не препишувал! Сум препишувала и во основно и во средно, но само по предметите кои не ги сакав! Јас ќе си научев, но повторно за секој случај носев ливчиња Very Happy Најчесто по физика и хемија и чат пат математика. Формулите.
А ме фатиле еднаш во прва година средно. Леле таа по физика каква беше човече affraid
И ме фати. Го ставив ливчето под клупа, а пред мене седеше еден висок. И незнам стварно како ме забележа No
Very Happy
А сега на факултет не препишувам. Си ја сакам струката Smile
Вратете се на почетокот Go down
http://izvicnik.tk
ace_boy

ace_boy

Број на мислења : 22
Поени : 36
Репутација : 12
Join date : 2010-02-10
Age : 25
Местолокација : Skopje

Препишување Empty
ПишувањеПредмет: Re: Препишување   Препишување EmptyСре Фед 10, 2010 3:33 am

Pa normalno deka sum prepisuval Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
http://www.klik.forummk.com
ViciouS

ViciouS

Број на мислења : 202
Поени : 242
Репутација : 8
Join date : 2010-02-09
Age : 24
Местолокација : Дома пред чергата

Препишување Empty
ПишувањеПредмет: Re: Препишување   Препишување EmptyСре Фед 10, 2010 10:02 am

Ухуху...
Јас сум експерт за тоа. Very Happy

Да, препишувам...
Најмногу математика.
На полугодишниот тест, добив 3...
Ама појма немав, најверојатно ќе добиев кец да не препишував.
Цел божји тест го препишав... rabbit
Ми се искриви вратот, се вртев цело време од цурата позади мене, ме болеше цел ден, ама вредеше. cheers
Вратете се на почетокот Go down
http://www.nevermind205.blogspot.com
ThE DeViL

ThE DeViL

Број на мислења : 120
Поени : 193
Репутација : 6
Join date : 2010-02-10
Age : 25
Местолокација : HELL

Препишување Empty
ПишувањеПредмет: Re: Препишување   Препишување EmptyСре Фед 10, 2010 11:45 am

eднаш препишував на математика основно ама пак кец добив.
повеќе No
Вратете се на почетокот Go down
http://ohridpcstores.webs.com
??????
ГостинПрепишување Empty
ПишувањеПредмет: Re: Препишување   Препишување EmptyЧет Фед 11, 2010 8:59 am

шампион сум за препишување во средно немам учено за ниеден тест lol!
Вратете се на почетокот Go down
whoim

whoim

Број на мислења : 28
Поени : 28
Репутација : 0
Join date : 2011-04-10
Местолокација : пред компјутер

Препишување Empty
ПишувањеПредмет: Re: Препишување   Препишување EmptyПон Апр 11, 2011 7:38 am

Имам препишувано по Математика бидејќи наставникот не о биваше, физика имам препишувано со фотографирани дефиниции на телефонот Very Happy а Хемија не сум правел оваа година бидејќи секогаш кога правиме наставникот по музичко ме спасува Very Happy (поздрав до него)
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
Препишување Empty
ПишувањеПредмет: Re: Препишување   Препишување Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
Препишување
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
ИЗВИЧНИК! :: Македонија и свет :: Образование-
Отиди до: