Добредојдовте на ИЗВИЧНИК!
 
HomeБарајРегистрирајте сеВлез

Share
 

 Каде ке студирате ?

Go down 
АвторПорака
JasnaБрој на мислења : 28
Поени : 83
Репутација : 0
Join date : 2010-02-09

Каде ке студирате ? Empty
ПишувањеПредмет: Каде ке студирате ?   Каде ке студирате ? EmptyВто Фед 09, 2010 7:13 am

Јас сакам во Хрватска, ама не знам ке видам
Вратете се на почетокот Go down
girlБрој на мислења : 10
Поени : 18
Репутација : 2
Join date : 2010-02-09

Каде ке студирате ? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Каде ке студирате ?   Каде ке студирате ? EmptyВто Фед 09, 2010 7:15 am

Ја мислам дека ќе одам на правен.
Вратете се на почетокот Go down
ВАЖНА
Администратор
Администратор
ВАЖНА

Број на мислења : 93
Поени : 205
Репутација : 40
Join date : 2010-02-06
Age : 29
Местолокација : Скопје

Каде ке студирате ? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Каде ке студирате ?   Каде ке студирате ? EmptyВто Фед 09, 2010 7:56 am

Веќе студирам на ФОН. Прва година. Smile
Вратете се на почетокот Go down
http://izvicnik.tk
ViciouS

ViciouS

Број на мислења : 202
Поени : 242
Репутација : 8
Join date : 2010-02-09
Age : 24
Местолокација : Дома пред чергата

Каде ке студирате ? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Каде ке студирате ?   Каде ке студирате ? EmptyВто Фед 09, 2010 9:51 am

Појма немам.
Најверојатно психологија...
Ме влече ептен тоа. rabbit
Вратете се на почетокот Go down
http://www.nevermind205.blogspot.com
Sponsored content
Каде ке студирате ? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Каде ке студирате ?   Каде ке студирате ? Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
Каде ке студирате ?
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
ИЗВИЧНИК! :: Македонија и свет :: Образование-
Отиди до: