Добредојдовте на ИЗВИЧНИК!
 
HomeБарајРегистрирајте сеВлез

Share
 

 Странски јазици

Go down 
АвторПорака
JasnaБрој на мислења : 28
Поени : 83
Репутација : 0
Join date : 2010-02-09

Странски јазици Empty
ПишувањеПредмет: Странски јазици   Странски јазици EmptyВто Фед 09, 2010 7:08 am

Колку странски јазици знаете


јас знам македонски и англиски
Вратете се на почетокот Go down
ВАЖНА
Администратор
Администратор
ВАЖНА

Број на мислења : 93
Поени : 205
Репутација : 40
Join date : 2010-02-06
Age : 29
Местолокација : Скопје

Странски јазици Empty
ПишувањеПредмет: Re: Странски јазици   Странски јазици EmptyСре Фед 10, 2010 2:05 am

Пред се Македонски Smile Иако не е странски јазик, морам да го спомнам. Голем патриот тоа ти е Very Happy
Потоа Англиски, Германски, Шпански, Српско-Хрватски.
А сакам да учам Кинески Very Happy lol!
Вратете се на почетокот Go down
http://izvicnik.tk
 
Странски јазици
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
ИЗВИЧНИК! :: Македонија и свет :: Образование-
Отиди до: