Добредојдовте на ИЗВИЧНИК!
 
HomeБарајРегистрирајте сеВлез

Share
 

 Каква музика слушате?

Go down 

Каква музика слушате?
РАП
Каква музика слушате? I_vote_lcap67%Каква музика слушате? I_vote_rcap
 67% [ 2 ]
Метал
Каква музика слушате? I_vote_lcap33%Каква музика слушате? I_vote_rcap
 33% [ 1 ]
Панк
Каква музика слушате? I_vote_lcap0%Каква музика слушате? I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Хеви Метал
Каква музика слушате? I_vote_lcap0%Каква музика слушате? I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Народно
Каква музика слушате? I_vote_lcap0%Каква музика слушате? I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Шабанизам(српски)
Каква музика слушате? I_vote_lcap0%Каква музика слушате? I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Рок
Каква музика слушате? I_vote_lcap0%Каква музика слушате? I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Поп
Каква музика слушате? I_vote_lcap0%Каква музика слушате? I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Општо гласови : 3
 

АвторПорака
dimitar-

dimitar-

Број на мислења : 14
Поени : 33
Репутација : 3
Join date : 2010-03-31
Age : 25

Каква музика слушате? Empty
ПишувањеПредмет: Каква музика слушате?   Каква музика слушате? EmptyЧет Апр 01, 2010 3:44 pm

Каква музика слушате и зошто? Дали тоа ви ја исполнува душата ? cyclops
Вратете се на почетокот Go down
ViciouS

ViciouS

Број на мислења : 202
Поени : 242
Репутација : 8
Join date : 2010-02-09
Age : 25
Местолокација : Дома пред чергата

Каква музика слушате? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Каква музика слушате?   Каква музика слушате? EmptyВто Jул 13, 2010 3:06 pm

Ау, свашта слушам...

Џез, блуз (Џенис Џоплин ја обожавам од овој жарн, иако ми е повеќе рок али ај), рок, метал (прогресив, пауер, хеви), панк, соул. Исто Ејми Вајнхаус си ја слушам и Д Ноисетс. Онака, ако ми текне.
Вратете се на почетокот Go down
http://www.nevermind205.blogspot.com
 
Каква музика слушате?
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
ИЗВИЧНИК! :: Забава :: Музика-
Отиди до: