Добредојдовте на ИЗВИЧНИК!
 
HomeБарајРегистрирајте сеВлез

Share
 

 1 Април - Денот на шегата

Go down 
АвторПорака
ВАЖНА
Администратор
Администратор
ВАЖНА

Број на мислења : 93
Поени : 205
Репутација : 40
Join date : 2010-02-06
Age : 29
Местолокација : Скопје

1 Април - Денот на шегата Empty
ПишувањеПредмет: 1 Април - Денот на шегата   1 Април - Денот на шегата EmptyЧет Апр 01, 2010 3:36 am

Успеавте ли да излажете некого денес? cheers Smile Razz
Вратете се на почетокот Go down
http://izvicnik.tk
dimitar-

dimitar-

Број на мислења : 14
Поени : 33
Репутација : 3
Join date : 2010-03-31
Age : 25

1 Април - Денот на шегата Empty
ПишувањеПредмет: Re: 1 Април - Денот на шегата   1 Април - Денот на шегата EmptyЧет Апр 01, 2010 5:04 am

ВАЖНА напиша:
Успеавте ли да излажете некого денес? cheers Smile Razz

Не сум баш по лажењето ,али добар сум со шегата.. така да денеска многу деца надмудрив нашколо кои после се осејќаја како да се измамени geek
Вратете се на почетокот Go down
??????
Гостин1 Април - Денот на шегата Empty
ПишувањеПредмет: Re: 1 Април - Денот на шегата   1 Април - Денот на шегата EmptyЧет Апр 01, 2010 9:16 am

така неколку си ги зезнав Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
1 Април - Денот на шегата Empty
ПишувањеПредмет: Re: 1 Април - Денот на шегата   1 Април - Денот на шегата Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
1 Април - Денот на шегата
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
ИЗВИЧНИК! :: Живот :: Разно-
Отиди до: