Добредојдовте на ИЗВИЧНИК!
 
HomeБарајРегистрирајте сеВлез

Share
 

 Дали пијаниот секогаш ја кажува вистината?

Go down 

Дали пијаниот секогаш ја кажува вистината?
1. Да
Дали пијаниот секогаш ја кажува вистината? I_vote_lcap67%Дали пијаниот секогаш ја кажува вистината? I_vote_rcap
 67% [ 4 ]
2. Не
Дали пијаниот секогаш ја кажува вистината? I_vote_lcap33%Дали пијаниот секогаш ја кажува вистината? I_vote_rcap
 33% [ 2 ]
Општо гласови : 6
 

АвторПорака
??????
ГостинДали пијаниот секогаш ја кажува вистината? Empty
ПишувањеПредмет: Дали пијаниот секогаш ја кажува вистината?   Дали пијаниот секогаш ја кажува вистината? EmptyСаб Фед 27, 2010 10:21 am

ме интересира што мислите за оваа тема.Некогаш кога некој во пијана состојба ке ви збори за некои работи што дотогаш никогаш не ви ги кажал(на пр. те сакам, ми се свиѓаш) дали му верувате?
Вратете се на почетокот Go down
ma4eБрој на мислења : 10
Поени : -5
Репутација : -17
Join date : 2010-05-20

Дали пијаниот секогаш ја кажува вистината? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дали пијаниот секогаш ја кажува вистината?   Дали пијаниот секогаш ја кажува вистината? EmptyЧет Мај 20, 2010 5:08 pm

ехееее....верувам..ама зависи на кого...ако е како мене и најголемата државна тајна ќе ја издаде додека е пијан...така да...верувам Wink
Вратете се на почетокот Go down
 
Дали пијаниот секогаш ја кажува вистината?
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
ИЗВИЧНИК! :: Живот :: Разно-
Отиди до: