Добредојдовте на ИЗВИЧНИК!
 
HomeБарајРегистрирајте сеВлез

Share
 

 Јавно изјавувам:

Go down 
АвторПорака
??????
ГостинЈавно изјавувам: Empty
ПишувањеПредмет: Јавно изјавувам:   Јавно изјавувам: EmptyСаб Фед 27, 2010 8:56 am

тука можете јавно да се изјасните. Еви ви пр. :
јавно изјавуам дека ја сакам ......
јавно изјавувам дека никогаш повеќе алкохол нема да пијам.
јавно изјавувам дека нема повеќе да лажам и.т.н.
Вратете се на почетокот Go down
ViciouS

ViciouS

Број на мислења : 202
Поени : 242
Репутација : 8
Join date : 2010-02-09
Age : 24
Местолокација : Дома пред чергата

Јавно изјавувам: Empty
ПишувањеПредмет: јавно изјавувам...   Јавно изјавувам: EmptyНед Фед 28, 2010 10:01 am

...дека ретко кога погрешно ги проценувам луѓето, но некад знам да зезнам и жал ми е за тоа.
...дека детено шо иде со мене на кошарка, е најсупер особа, покрај фактот дека моите “другарки“ не го поднесуваат.
...дека ме изнаенади тој, кога ми кажа дека слушал рок и блуз. Јас па мислев дека слуша бугарска чалга. lol!
Вратете се на почетокот Go down
http://www.nevermind205.blogspot.com
D-UP

D-UP

Број на мислења : 177
Поени : 221
Репутација : 14
Join date : 2010-02-08
Age : 24
Местолокација : Штип

Јавно изјавувам: Empty
ПишувањеПредмет: Re: Јавно изјавувам:   Јавно изјавувам: EmptyПон Мар 01, 2010 12:46 pm

јавно изјавувам дека ич ама ич не ме пали новата другарка Crying or Very sad Sad
Вратете се на почетокот Go down
niny

niny

Број на мислења : 13
Поени : 16
Репутација : 3
Join date : 2010-02-11
Age : 23
Местолокација : Skopje

Јавно изјавувам: Empty
ПишувањеПредмет: Re: Јавно изјавувам:   Јавно изјавувам: EmptyВто Мар 02, 2010 2:29 am

Javno izjavuvam deka NAJ mnogu si ja sakam TEA mnogu mi nedostiga i edvaj cekam da se vrati! Sad
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
Јавно изјавувам: Empty
ПишувањеПредмет: Re: Јавно изјавувам:   Јавно изјавувам: Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
Јавно изјавувам:
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
ИЗВИЧНИК! :: Живот :: Разно-
Отиди до: