Добредојдовте на ИЗВИЧНИК!
 
HomeБарајРегистрирајте сеВлез

Share
 

 Кој е вашиот идол ?

Go down 
АвторПорака
JasnaБрој на мислења : 28
Поени : 83
Репутација : 0
Join date : 2010-02-09

Кој е вашиот идол ? Empty
ПишувањеПредмет: Кој е вашиот идол ?   Кој е вашиот идол ? EmptyВто Фед 09, 2010 6:46 am

Пишете кој е вашиот идол, некоја личност.Пеач ,глумец,мајка,татко итн.......
Вратете се на почетокот Go down
GoceБрој на мислења : 15
Поени : 27
Репутација : 5
Join date : 2010-02-09

Кој е вашиот идол ? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кој е вашиот идол ?   Кој е вашиот идол ? EmptyВто Фед 09, 2010 6:49 am

Hilary Duff Very Happy
I sekako moite roditeli bidejki tie mi se najvazni vo zivotot! Me rodile, me izgledade so ljubov i toplina, mi pomagale i seuste mi pomagaat i sekogas se tuka za mene Smile i od koga porasnav.
Вратете се на почетокот Go down
ViciouS

ViciouS

Број на мислења : 202
Поени : 242
Репутација : 8
Join date : 2010-02-09
Age : 24
Местолокација : Дома пред чергата

Кој е вашиот идол ? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кој е вашиот идол ?   Кој е вашиот идол ? EmptyВто Фед 09, 2010 8:44 am

Искрено немам идол...
Курт АКобеј ми е така некако, човек кој не го гледам како суициден и глуп музичар, туку кјако нешто повеќе.
Така да, најблиско до идолизирање би бил Курт Кобејн. bom
Вратете се на почетокот Go down
http://www.nevermind205.blogspot.com
D-UP

D-UP

Број на мислења : 177
Поени : 221
Репутација : 14
Join date : 2010-02-08
Age : 24
Местолокација : Штип

Кој е вашиот идол ? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кој е вашиот идол ?   Кој е вашиот идол ? EmptyПет Фед 12, 2010 6:54 am

Буда - кој оставил добри поуки.
Исус Христос - кој потврдил што треба да правиме, а што не.
Стивен Сегал - како хумана, одбрамбена, личност и во филмовите и во приватноста.
Вратете се на почетокот Go down
niny

niny

Број на мислења : 13
Поени : 16
Репутација : 3
Join date : 2010-02-11
Age : 23
Местолокација : Skopje

Кој е вашиот идол ? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кој е вашиот идол ?   Кој е вашиот идол ? EmptyВто Мар 02, 2010 2:34 am

mojot idol!? Majka mi definitivno! mnogu ja cenam kako Majka a i opsto kako covek! uspesna, nezavisna i custvitelna! Sakam da bidam kako Mama! Smile
Вратете се на почетокот Go down
sneska_vБрој на мислења : 7
Поени : 7
Репутација : 0
Join date : 2010-02-06

Кој е вашиот идол ? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кој е вашиот идол ?   Кој е вашиот идол ? EmptyПон Мар 15, 2010 12:35 pm

nemam idollllllllllllllllll, stetaaaaaaaaaaaa, aj ke razmislam pa ke pisam
Вратете се на почетокот Go down
??????
ГостинКој е вашиот идол ? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кој е вашиот идол ?   Кој е вашиот идол ? EmptyПон Мар 15, 2010 3:03 pm

мене ми е Brad Pit очигледно е нели Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
Кој е вашиот идол ? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кој е вашиот идол ?   Кој е вашиот идол ? Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
Кој е вашиот идол ?
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
ИЗВИЧНИК! :: Живот :: Разно-
Отиди до: