Добредојдовте на ИЗВИЧНИК!
 
HomeБарајРегистрирајте сеВлез

Share
 

 Која е последната смс поракашто сте ја добиле

Go down 
АвторПорака
??????
ГостинКоја е последната смс поракашто сте ја добиле Empty
ПишувањеПредмет: Која е последната смс поракашто сте ја добиле   Која е последната смс поракашто сте ја добиле EmptyСаб Фед 27, 2010 8:01 am

ако сакате пишете ја последната порака примена и секого пиѓете кој ви ја пратил

оваа е мојата последна порака примена од еден другар :

Еј брат ае доаѓај сите те чекаме тебе и не го заборавај усб-то.
Вратете се на почетокот Go down
niny

niny

Број на мислења : 13
Поени : 16
Репутација : 3
Join date : 2010-02-11
Age : 23
Местолокација : Skopje

Која е последната смс поракашто сте ја добиле Empty
ПишувањеПредмет: Re: Која е последната смс поракашто сте ја добиле   Која е последната смс поракашто сте ја добиле EmptyВто Мар 02, 2010 2:21 am

ej nina kako ste!se slusnav so stefii i se dogovorivme vie dve da se soberete i da si porazgovarame....a pogotovo za toa deka ste se skarale so ecy, sto ti mene ne mi go kaza Shocked ...no inaku pozz i kisses na site (i na ecy) Smile <3
Вратете се на почетокот Go down
ViciouS

ViciouS

Број на мислења : 202
Поени : 242
Репутација : 8
Join date : 2010-02-09
Age : 24
Местолокација : Дома пред чергата

Која е последната смс поракашто сте ја добиле Empty
ПишувањеПредмет: Re: Која е последната смс поракашто сте ја добиле   Која е последната смс поракашто сте ја добиле EmptyПет Мар 05, 2010 11:43 am

Аха..убаво сте ме изнаоговарале. Немам коментар.

Он топик, последна сега добив пред некоја минута.

Уклучи се ма, побрзо на фејсбук, да ти кажам за... bounce
Вратете се на почетокот Go down
http://www.nevermind205.blogspot.com
ma4eБрој на мислења : 10
Поени : -5
Репутација : -17
Join date : 2010-05-20

Која е последната смс поракашто сте ја добиле Empty
ПишувањеПредмет: Re: Која е последната смс поракашто сте ја добиле   Која е последната смс поракашто сте ја добиле EmptyЧет Мај 20, 2010 5:05 pm

последна порака...кај си ма смотана една..нели ќе беше на ХХХ (форум)...ајде уклучи се! Laughing
Вратете се на почетокот Go down
goxymaxy

goxymaxy

Број на мислења : 7
Поени : 9
Репутација : 0
Join date : 2010-06-24
Age : 24
Местолокација : Кочани, Македонија

Која е последната смс поракашто сте ја добиле Empty
ПишувањеПредмет: Re: Која е последната смс поракашто сте ја добиле   Која е последната смс поракашто сте ја добиле EmptyЧет Јун 24, 2010 7:38 am

ја избришав Smile
Вратете се на почетокот Go down
http://www.footballarena.org
Sponsored content
Која е последната смс поракашто сте ја добиле Empty
ПишувањеПредмет: Re: Која е последната смс поракашто сте ја добиле   Која е последната смс поракашто сте ја добиле Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
Која е последната смс поракашто сте ја добиле
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
ИЗВИЧНИК! :: Живот :: Разно-
Отиди до: