Добредојдовте на ИЗВИЧНИК!
 
HomeБарајРегистрирајте сеВлез

Share
 

 Металот во споредба со денешницава и некогаш

Go down 
АвторПорака
ThE DeViL

ThE DeViL

Број на мислења : 120
Поени : 193
Репутација : 6
Join date : 2010-02-10
Age : 25
Местолокација : HELL

Металот во споредба со денешницава и некогаш Empty
ПишувањеПредмет: Металот во споредба со денешницава и некогаш   Металот во споредба со денешницава и некогаш EmptyСре Фед 17, 2010 12:30 pm

епа самиот наслов кажува
Вратете се на почетокот Go down
http://ohridpcstores.webs.com
Nightwish

Nightwish

Број на мислења : 33
Поени : 37
Репутација : 2
Join date : 2010-04-19
Age : 34
Местолокација : Tetovo

Металот во споредба со денешницава и некогаш Empty
ПишувањеПредмет: Re: Металот во споредба со денешницава и некогаш   Металот во споредба со денешницава и некогаш EmptyПон Апр 19, 2010 11:16 am

Иначе јас слушам рок и метал, фаворити ми се Children Of Bodom Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
ViciouS

ViciouS

Број на мислења : 202
Поени : 242
Репутација : 8
Join date : 2010-02-09
Age : 25
Местолокација : Дома пред чергата

Металот во споредба со денешницава и некогаш Empty
ПишувањеПредмет: Re: Металот во споредба со денешницава и некогаш   Металот во споредба со денешницава и некогаш EmptyВто Jул 13, 2010 2:57 pm

Има голема промена, секако.
Почнувајќи од стилот на групите, самите настапи до звукот.

Чилдрен оф бодом и јас ги сакам, единствен од тој жарн што ги слушам.
Вратете се на почетокот Go down
http://www.nevermind205.blogspot.com
whoim

whoim

Број на мислења : 28
Поени : 28
Репутација : 0
Join date : 2011-04-10
Местолокација : пред компјутер

Металот во споредба со денешницава и некогаш Empty
ПишувањеПредмет: Re: Металот во споредба со денешницава и некогаш   Металот во споредба со денешницава и некогаш EmptyВто Апр 12, 2011 9:55 am

Јас не ги сакам Чилдрен Оф Бодом, повеќе ми се допаѓаат олд скуул метал бендовите како што се Мегадет, Металика, Антракс, Слејер...
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
Металот во споредба со денешницава и некогаш Empty
ПишувањеПредмет: Re: Металот во споредба со денешницава и некогаш   Металот во споредба со денешницава и некогаш Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
Металот во споредба со денешницава и некогаш
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
ИЗВИЧНИК! :: Забава :: Музика-
Отиди до: