Добредојдовте на ИЗВИЧНИК!
 
HomeБарајРегистрирајте сеВлез

Share
 

 Слаткар[истика]

Go down 
АвторПорака
??????
ГостинСлаткар[истика] Empty
ПишувањеПредмет: Слаткар[истика]   Слаткар[истика] EmptyВто Фед 16, 2010 8:25 am

еве тука пишете што мислите за него дали го слушате итн.
Вратете се на почетокот Go down
stefy ;)

stefy ;)

Број на мислења : 14
Поени : 21
Репутација : 7
Join date : 2010-02-11

Слаткар[истика] Empty
ПишувањеПредмет: Re: Слаткар[истика]   Слаткар[истика] EmptyСре Фед 17, 2010 7:21 am

Па ок ми е.......и да ги слушам неговите песни...
посебно ми се допадна оваа последнава што ја направи...
мислам дека се викаше да полетам.... lol!
Вратете се на почетокот Go down
ViciouS

ViciouS

Број на мислења : 202
Поени : 242
Репутација : 8
Join date : 2010-02-09
Age : 25
Местолокација : Дома пред чергата

Слаткар[истика] Empty
ПишувањеПредмет: Re: Слаткар[истика]   Слаткар[истика] EmptyСре Фед 17, 2010 7:26 am

Тоа што тулумбаров го прави, за мене никогаш не било, а и нема да биде музика.
Више ми ЗДОСАДИ со неговите “рап“ песни како тој имал тешко детство, бла бла...
Толку наивни дечурлаани веруваат во тоа...не можам да се изначудам.
Најголема глупост што и се случило на Македонија.
Заедно со Некост Тајм, ДНК и Желе.
Како и да е, еве оваа Стефи го слуша, моја другарка е бтв. (afro ) шо значи дека можам сепак да го изтрпам стакларов...
Само ради неа... lol!
Вратете се на почетокот Go down
http://www.nevermind205.blogspot.com
ThE DeViL

ThE DeViL

Број на мислења : 120
Поени : 193
Репутација : 6
Join date : 2010-02-10
Age : 25
Местолокација : HELL

Слаткар[истика] Empty
ПишувањеПредмет: Re: Слаткар[истика]   Слаткар[истика] EmptyСре Фед 17, 2010 7:48 am

не знам вишс искрено шо врска има другарите со тоа ти што не го сакаш.
слаткар го мразам.
тој е фрик шо ако не е нафиксан не може А да рече.
кај мене има еден што го слуша ама ние другите сакаме да го отвикниме rabbit pirat
Вратете се на почетокот Go down
http://ohridpcstores.webs.com
??????
ГостинСлаткар[истика] Empty
ПишувањеПредмет: Re: Слаткар[истика]   Слаткар[истика] EmptyСре Фед 17, 2010 8:24 am

stefy Wink напиша:
Па ок ми е.......и да ги слушам неговите песни...
посебно ми се допадна оваа последнава што ја направи...
мислам дека се викаше да полетам.... lol!
мислам дека ја имаше таа песна на цд а оваа му е преработка Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
??????
ГостинСлаткар[истика] Empty
ПишувањеПредмет: Re: Слаткар[истика]   Слаткар[истика] EmptyСре Фед 17, 2010 8:26 am

од слаткар овие песни ми се нај нај : ти ме натера, скаш да си фаца и спушти се доле Razz
Вратете се на почетокот Go down
D-UP

D-UP

Број на мислења : 177
Поени : 221
Репутација : 14
Join date : 2010-02-08
Age : 24
Местолокација : Штип

Слаткар[истика] Empty
ПишувањеПредмет: Re: Слаткар[истика]   Слаткар[истика] EmptyПет Фед 19, 2010 7:24 am

Ретко.
Повеќе сакам Ха Це...
Т - Клан, Клан Исток, ДНС итн...
Вратете се на почетокот Go down
whoim

whoim

Број на мислења : 28
Поени : 28
Репутација : 0
Join date : 2011-04-10
Местолокација : пред компјутер

Слаткар[истика] Empty
ПишувањеПредмет: Re: Слаткар[истика]   Слаткар[истика] EmptyВто Апр 12, 2011 9:59 am

Не ми се допаѓа воопшто, само една песна ми се допадна т.е музиката бидејќи беше музиката од Пинк ФлојдVery Happy
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
Слаткар[истика] Empty
ПишувањеПредмет: Re: Слаткар[истика]   Слаткар[истика] Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
Слаткар[истика]
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
ИЗВИЧНИК! :: Забава :: Музика-
Отиди до: