Добредојдовте на ИЗВИЧНИК!
 
HomeБарајРегистрирајте сеВлез

Share
 

 Дали заспивате слушајќи радио или гледајќи тв?

Go down 
АвторПорака
??????
ГостинДали заспивате слушајќи радио или гледајќи тв? Empty
ПишувањеПредмет: Дали заспивате слушајќи радио или гледајќи тв?   Дали заспивате слушајќи радио или гледајќи тв? EmptyНед Фед 14, 2010 1:48 pm

Јас заспивам со тв.
Вратете се на почетокот Go down
stefy ;)

stefy ;)

Број на мислења : 14
Поени : 21
Репутација : 7
Join date : 2010-02-11

Дали заспивате слушајќи радио или гледајќи тв? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дали заспивате слушајќи радио или гледајќи тв?   Дали заспивате слушајќи радио или гледајќи тв? EmptyНед Фед 14, 2010 1:54 pm

Zavisi kako koga.....ali najcesto gledajki TV.... Smile
Вратете се на почетокот Go down
ViciouS

ViciouS

Број на мислења : 202
Поени : 242
Репутација : 8
Join date : 2010-02-09
Age : 24
Местолокација : Дома пред чергата

Дали заспивате слушајќи радио или гледајќи тв? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дали заспивате слушајќи радио или гледајќи тв?   Дали заспивате слушајќи радио или гледајќи тв? EmptyПон Фед 15, 2010 5:10 am

Неам тв во моја соба, па ништо од таквото заспивање. Sad
Вратете се на почетокот Go down
http://www.nevermind205.blogspot.com
ThE DeViL

ThE DeViL

Број на мислења : 120
Поени : 193
Репутација : 6
Join date : 2010-02-10
Age : 25
Местолокација : HELL

Дали заспивате слушајќи радио или гледајќи тв? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дали заспивате слушајќи радио или гледајќи тв?   Дали заспивате слушајќи радио или гледајќи тв? EmptyПон Фед 15, 2010 5:38 am

порано заспивав со тв ама сега ме нервира буката од тв-то и не заспивам со тв повеќе lol!
Вратете се на почетокот Go down
http://ohridpcstores.webs.com
D-UP

D-UP

Број на мислења : 177
Поени : 221
Репутација : 14
Join date : 2010-02-08
Age : 24
Местолокација : Штип

Дали заспивате слушајќи радио или гледајќи тв? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дали заспивате слушајќи радио или гледајќи тв?   Дали заспивате слушајќи радио или гледајќи тв? EmptyПон Фед 15, 2010 12:38 pm

Со учебник. lol!
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
Дали заспивате слушајќи радио или гледајќи тв? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дали заспивате слушајќи радио или гледајќи тв?   Дали заспивате слушајќи радио или гледајќи тв? Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
Дали заспивате слушајќи радио или гледајќи тв?
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
ИЗВИЧНИК! :: Живот :: Разно-
Отиди до: