Добредојдовте на ИЗВИЧНИК!
 
HomeБарајРегистрирајте сеВлез

Share
 

 Незгодни ситуации...

Go down 
АвторПорака
ViciouS

ViciouS

Број на мислења : 202
Поени : 242
Репутација : 8
Join date : 2010-02-09
Age : 24
Местолокација : Дома пред чергата

Незгодни ситуации... Empty
ПишувањеПредмет: Незгодни ситуации...   Незгодни ситуации... EmptyСаб Фед 13, 2010 8:26 am

Паа.а..на секој му се десиле некои безвезе ситуации во кои неретко незнаеш како да изреагираш.
Ја не кажувам прва, вие почнете. drunken
Вратете се на почетокот Go down
http://www.nevermind205.blogspot.com
??????
ГостинНезгодни ситуации... Empty
ПишувањеПредмет: Re: Незгодни ситуации...   Незгодни ситуации... EmptyСаб Фед 13, 2010 8:42 am

ехее често ми се дешаваат такви работи само ме мрзи сеа да пишувам зашо има многу за пишување Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
вi[т]cн

вi[т]cн

Број на мислења : 15
Поени : 17
Репутација : 0
Join date : 2010-02-13
Age : 28
Местолокација : Skopje

Незгодни ситуации... Empty
ПишувањеПредмет: Re: Незгодни ситуации...   Незгодни ситуации... EmptyСаб Фед 13, 2010 8:45 am

кога купував кондоми, продавачот ме гледаше толку коцкасто, наверојатно ме замислуваше гола, појма немам, само знам дека ме меркаше дооолго, дооолго време, а јас само ќутев и црвенеев. lol!
Вратете се на почетокот Go down
ViciouS

ViciouS

Број на мислења : 202
Поени : 242
Репутација : 8
Join date : 2010-02-09
Age : 24
Местолокација : Дома пред чергата

Незгодни ситуации... Empty
ПишувањеПредмет: Re: Незгодни ситуации...   Незгодни ситуации... EmptyНед Фед 14, 2010 4:30 am

Беше убав летен сончев ден.
Тој ден, верувале или не, требаше да го добијам првиот градник.
Колку само бев радосна. lol!

Влеговме во бутиков што влеговме, арно ама, мене прв пат ми беше, па незнаев кој број.
И така јас, поцрвенував и поцрвенував, пробував и пробував, а ко за несреќа, продавачот беше еден така, примлад дечко, на кој што очигледно му беше непријатно.
Пробува Вишс, пробува ли пробува, абер нема.
И на крај избрав еден сељачки, бел со некое цветче на средината.

И одкога ми почна пубертетот тоа беше најнепријатното нешто што ми се десило.
Уште се смеам кога ќе ми текне. afro
Вратете се на почетокот Go down
http://www.nevermind205.blogspot.com
??????
ГостинНезгодни ситуации... Empty
ПишувањеПредмет: Re: Незгодни ситуации...   Незгодни ситуации... EmptyНед Фед 14, 2010 5:48 am

...Vicious... напиша:
Беше убав летен сончев ден.
Тој ден, верувале или не, требаше да го добијам првиот градник.
Колку само бев радосна. lol!

Влеговме во бутиков што влеговме, арно ама, мене прв пат ми беше, па незнаев кој број.
И така јас, поцрвенував и поцрвенував, пробував и пробував, а ко за несреќа, продавачот беше еден така, примлад дечко, на кој што очигледно му беше непријатно.
Пробува Вишс, пробува ли пробува, абер нема.
И на крај избрав еден сељачки, бел со некое цветче на средината.

И одкога ми почна пубертетот тоа беше најнепријатното нешто што ми се десило.
Уште се смеам кога ќе ми текне. afro
ха ха ха lol!
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
Незгодни ситуации... Empty
ПишувањеПредмет: Re: Незгодни ситуации...   Незгодни ситуации... Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
Незгодни ситуации...
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
ИЗВИЧНИК! :: Живот :: Разно-
Отиди до: