Добредојдовте на ИЗВИЧНИК!
 
HomeБарајРегистрирајте сеВлез

Share
 

 Неостварена желба

Go down 
АвторПорака
JasnaБрој на мислења : 28
Поени : 83
Репутација : 0
Join date : 2010-02-09

Неостварена желба Empty
ПишувањеПредмет: Неостварена желба   Неостварена желба EmptyВто Фед 09, 2010 6:39 am

Имате неостварена желба
Која
Зошто е неостварена
Ќе се оствари или?
Вратете се на почетокот Go down
ВАЖНА
Администратор
Администратор
ВАЖНА

Број на мислења : 93
Поени : 205
Репутација : 40
Join date : 2010-02-06
Age : 29
Местолокација : Скопје

Неостварена желба Empty
ПишувањеПредмет: Re: Неостварена желба   Неостварена желба EmptyВто Фед 09, 2010 7:41 am

Па...

1. Да се запознаам со Бред Пит и Зек Ефрон Very Happy
2. Да отидам во Кина.

И имав една неостварена желба, ама ми се оствари Very Happy Желбата беше...да станам администратор Very Happy
Хехехе Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
http://izvicnik.tk
ViciouS

ViciouS

Број на мислења : 202
Поени : 242
Репутација : 8
Join date : 2010-02-09
Age : 24
Местолокација : Дома пред чергата

Неостварена желба Empty
ПишувањеПредмет: Re: Неостварена желба   Неостварена желба EmptyВто Фед 09, 2010 8:37 am

Неостварена желба-да бидам модератор. Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
http://www.nevermind205.blogspot.com
KajceБрој на мислења : 23
Поени : 52
Репутација : 3
Join date : 2010-02-09

Неостварена желба Empty
ПишувањеПредмет: Re: Неостварена желба   Неостварена желба EmptyВто Фед 09, 2010 8:39 am

и јас како Tiggy сакам да бидам модератор Razz


Tiggy , ај јас ке те предложам тебе а ти мене и може ке не стават sunny
Вратете се на почетокот Go down
ViciouS

ViciouS

Број на мислења : 202
Поени : 242
Репутација : 8
Join date : 2010-02-09
Age : 24
Местолокација : Дома пред чергата

Неостварена желба Empty
ПишувањеПредмет: Re: Неостварена желба   Неостварена желба EmptyВто Фед 09, 2010 8:56 am

Аиии...
Паметно. Suspect
Вратете се на почетокот Go down
http://www.nevermind205.blogspot.com
D-UP

D-UP

Број на мислења : 177
Поени : 221
Репутација : 14
Join date : 2010-02-08
Age : 24
Местолокација : Штип

Неостварена желба Empty
ПишувањеПредмет: Re: Неостварена желба   Неостварена желба EmptyСаб Фед 13, 2010 4:33 am

Европско првенство. Crying or Very sad
Вратете се на почетокот Go down
??????
ГостинНеостварена желба Empty
ПишувањеПредмет: Re: Неостварена желба   Неостварена желба EmptyСаб Фед 13, 2010 7:48 am

да одам на концерт на u2 исто така и голема желба ми беше да станам професионален кошаркар ама тоа никогаш нема јебем да ти јебем судбину Sad
Вратете се на почетокот Go down
ViciouS

ViciouS

Број на мислења : 202
Поени : 242
Репутација : 8
Join date : 2010-02-09
Age : 24
Местолокација : Дома пред чергата

Неостварена желба Empty
ПишувањеПредмет: Re: Неостварена желба   Неостварена желба EmptyСре Фед 17, 2010 7:08 am

Да го посетам мостот Вишка. Sad
Вратете се на почетокот Go down
http://www.nevermind205.blogspot.com
Sponsored content
Неостварена желба Empty
ПишувањеПредмет: Re: Неостварена желба   Неостварена желба Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
Неостварена желба
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
ИЗВИЧНИК! :: Живот :: Разно-
Отиди до: